Pozemky na prodej Koněprusy (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Koněprusy z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Koněprusy je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Koněprusy pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Koněprusy s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Koněprusy určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Koněprusy

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Koněprusy, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Koněprusy prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Koněprusy je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Koněprusy , v kategorii pozemky Koněprusy jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Koněprusy, pronájem pozemků Koněprusy, dražby pozemky Koněprusy, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Koněprusy pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Koněprusy příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Koněprusy na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Koněprusy, pronájem pozemků Koněprusy, dražby pozemky Koněprusy, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Koněprusy (stavební pozemky na prodej Koněprusy, ), komerční pozemky Koněprusy (komerční pozemky na prodej Koněprusy, ), zahrady Koněprusy (zahrady na prodej Koněprusy, ), zemědělské půdy Koněprusy (prodej zemědělské půdy Koněprusy, ), lesy Koněprusy (lesy na prodej Koněprusy, ), louky Koněprusy (louky na prodej Koněprusy, ), rybníky Koněprusy (rybníky na prodej Koněprusy, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Koněprusy ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Koněprusy zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Koněprusy Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek 4041 m2, Bítov u Koněprus

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Koněprusy, Bítov

55 Kč/m2
TOPlist TOPlist

IDN - Koněprusy Stavební pozemek - zahrada 721m2,,

Zahrada, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 721 m2

Koněprusy

579 946 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, louka, 3169 m2, Koněprusy - Bítov

Louka, lokalita: Okraj obce

Koněprusy, Bítov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek 812m2 Koněprusy ve staré zástavbě

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 812 m2

Koněprusy

1 199 999 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist