Pozemky na prodej Karlštejn (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Karlštejn z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Karlštejn je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Karlštejn pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Karlštejn s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Karlštejn určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Karlštejn

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Karlštejn, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Karlštejn prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Karlštejn je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Karlštejn , v kategorii pozemky Karlštejn jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Karlštejn, pronájem pozemků Karlštejn, dražby pozemky Karlštejn, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Karlštejn pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Karlštejn příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Karlštejn na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Karlštejn, pronájem pozemků Karlštejn, dražby pozemky Karlštejn, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Karlštejn (stavební pozemky na prodej Karlštejn, ), komerční pozemky Karlštejn (komerční pozemky na prodej Karlštejn, ), zahrady Karlštejn (zahrady na prodej Karlštejn, ), zemědělské půdy Karlštejn (prodej zemědělské půdy Karlštejn, ), lesy Karlštejn (lesy na prodej Karlštejn, ), louky Karlštejn (louky na prodej Karlštejn, ), rybníky Karlštejn (rybníky na prodej Karlštejn, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Karlštejn ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Karlštejn zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Karlštejn Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 3052 m2, Karlštejn

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Karlštejn

1 600 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 2500 m2 Karlštejn

Pozemek, bydlení, pozemek: 2500 m2

Karlštejn

5 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, zahrada, 6062 m2, Karlštejn

Zahrada, lokalita: Klidná část obce

Karlštejn

900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, louka, 3896 m2, Karlštejn

Louka, lokalita: Okraj obce

Karlštejn

490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemky - bydlení , 31401 m

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 31401 m2

Karlštejn

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist