Pozemky na prodej Cerhovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Cerhovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Cerhovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Cerhovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Cerhovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Cerhovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Cerhovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Cerhovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Cerhovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Cerhovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Cerhovice , v kategorii pozemky Cerhovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Cerhovice, pronájem pozemků Cerhovice, dražby pozemky Cerhovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Cerhovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Cerhovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Cerhovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Cerhovice, pronájem pozemků Cerhovice, dražby pozemky Cerhovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Cerhovice (stavební pozemky na prodej Cerhovice, ), komerční pozemky Cerhovice (komerční pozemky na prodej Cerhovice, ), zahrady Cerhovice (zahrady na prodej Cerhovice, ), zemědělské půdy Cerhovice (prodej zemědělské půdy Cerhovice, ), lesy Cerhovice (lesy na prodej Cerhovice, ), louky Cerhovice (louky na prodej Cerhovice, ), rybníky Cerhovice (rybníky na prodej Cerhovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Cerhovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Cerhovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Cerhovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 2751 m2, Cerhovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Plzeňská, Cerhovice

650 000 Kč
TOPlist TOPlist

PRODEJ komerčního pozemku 46.043 m2 exit D5 - Rokycansko

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 46043 m2

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ komerčního pozemku 73.644 m2 poblíž exitu Dálnice D5 -...

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 73644 m2

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

PRODEJ komerčního pozemku 116.000 m2 exit D5 - Rokycansko

Pozemek, komerční, účel: Průmysl, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 116000...

Cerhovice

1 190 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej -pronájem pozemek pro reklamu u exitu 41 dálnice Plzeň - Praha

Louka, účel: Smíšený, lokalita: Okraj obce, pozemek: 22 m2

Plzeňská, Cerhovice

500 Kč/měs
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist