Pozemky na prodej Vrchotovy Janovice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Vrchotovy Janovice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Vrchotovy Janovice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Vrchotovy Janovice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Vrchotovy Janovice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Vrchotovy Janovice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Vrchotovy Janovice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Vrchotovy Janovice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Vrchotovy Janovice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Vrchotovy Janovice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Vrchotovy Janovice , v kategorii pozemky Vrchotovy Janovice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Vrchotovy Janovice, pronájem pozemků Vrchotovy Janovice, dražby pozemky Vrchotovy Janovice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Vrchotovy Janovice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Vrchotovy Janovice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Vrchotovy Janovice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Vrchotovy Janovice, pronájem pozemků Vrchotovy Janovice, dražby pozemky Vrchotovy Janovice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Vrchotovy Janovice (stavební pozemky na prodej Vrchotovy Janovice, ), komerční pozemky Vrchotovy Janovice (komerční pozemky na prodej Vrchotovy Janovice, ), zahrady Vrchotovy Janovice (zahrady na prodej Vrchotovy Janovice, ), zemědělské půdy Vrchotovy Janovice (prodej zemědělské půdy Vrchotovy Janovice, ), lesy Vrchotovy Janovice (lesy na prodej Vrchotovy Janovice, ), louky Vrchotovy Janovice (louky na prodej Vrchotovy Janovice, ), rybníky Vrchotovy Janovice (rybníky na prodej Vrchotovy Janovice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Vrchotovy Janovice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Vrchotovy Janovice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Vrchotovy Janovice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 1755 m2, Vrchotovy Janovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Vrchotovy Janovice, Šebáňovice

664 250 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2381 m2, Vrchotovy Janovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Vrchotovy Janovice, Šebáňovice

883 350 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek Vrchotovy Janovice prodej/výměna

Pozemek, bydlení, pozemek: 321 m2

Vrchotovy Janovice

100 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 12293m2, Vrchotovy Janovice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 12293 m2

Vrchotovy Janovice

450 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 50 775 m2 v KÚ Šebáňovice

Pozemek, bydlení

Vrchotovy Janovice, Šebáňovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist