Pozemky Votice – nabídka pozemků Votice (100+)

Najít optimální pozemek Votice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Votice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Votice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Votice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Votice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Votice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Votice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Votice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Votice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Votice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Votice , v kategorii pozemky Votice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Votice, pronájem pozemků Votice, dražby pozemky Votice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Votice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Votice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Votice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Votice, pronájem pozemků Votice, dražby pozemky Votice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Votice (stavební pozemky na prodej Votice, pronájem stavebních pozemků Votice, dražby stavebních pozemků Votice, ), komerční pozemky Votice (komerční pozemky na prodej Votice, pronájem komerčních pozemků Votice, dražby komerčních pozemků Votice, ), zahrady Votice (zahrady na prodej Votice, pronájem zahrady Votice, dražby zahrad Votice, ), zemědělské půdy Votice (prodej zemědělské půdy Votice, pronájem zemědělské půdy Votice, dražby zemědělských půd Votice, ), lesy Votice (lesy na prodej Votice, pronájem lesů Votice, dražby lesů Votice, ), louky Votice (louky na prodej Votice, pronájem luk Votice, dražby luk Votice, ), rybníky Votice (rybníky na prodej Votice, pronájem rybníků Votice, dražby rybníků Votice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Votice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Votice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Votice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku pro bydlení

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 16112 m2

Husova, Votice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pozemek Votice . . .

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Votice

6 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 10419 m2, Votice

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Votice

298 400 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej ovocného sadu 3 368 m2, Budenín, Votice, okr. Benešov

Zahrada, pozemek: 3368 m2

Votice

505 200 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej atraktivních stavebních pozemků 7 673 m2, Beztahov - Votice,...

Pozemek, bydlení, pozemek: 7673 m2

Votice, Beztahov

2 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 4859 m2 ve Voticích, okres...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4859 m2

-, Votice

760 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 1968 m2 ve Voticích, okres...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1968 m2

-, Votice

1 692 480 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist