Pozemky na prodej Vlašim (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Vlašim z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Vlašim je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Vlašim pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Vlašim s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Vlašim určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Vlašim

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Vlašim, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Vlašim prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Vlašim je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Vlašim , v kategorii pozemky Vlašim jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Vlašim, pronájem pozemků Vlašim, dražby pozemky Vlašim, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Vlašim pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Vlašim příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Vlašim na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Vlašim, pronájem pozemků Vlašim, dražby pozemky Vlašim, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Vlašim (stavební pozemky na prodej Vlašim, ), komerční pozemky Vlašim (komerční pozemky na prodej Vlašim, ), zahrady Vlašim (zahrady na prodej Vlašim, ), zemědělské půdy Vlašim (prodej zemědělské půdy Vlašim, ), lesy Vlašim (lesy na prodej Vlašim, ), louky Vlašim (louky na prodej Vlašim, ), rybníky Vlašim (rybníky na prodej Vlašim, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Vlašim ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Vlašim zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Vlašim Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku ke komerční výstavbě v centru Vlašimi

Pozemek, komerční, pozemek: 669 m2

Okružní, Vlašim

1 050 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku Vlašim - Bolinka

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1345 m2

Vlašim, Bolina

855 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Lesní pozemek k. ú. Domašín k prodeji

Les, pozemek: 6104 m2

Vlašim

139 000 Kč
TOPlist TOPlist

Lukrativní pozemky v k. ú. Domašín k prodeji

Zemědělská půda, pozemek: 52493 m2

Vlašim

1 095 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Vlašim - Hrazená Lhota

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Vlašim, Hrazená Lhota

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 000 m2 v KÚ Hrazená Lhota

Pozemek, bydlení

Vlašim, Hrazená Lhota

400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 000 m2 v KÚ Hrazená Lhota

Pozemek, bydlení

Vlašim, Hrazená Lhota

390 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist