Pozemky Vlašim – nabídka pozemků Vlašim (100+)

Najít optimální pozemek Vlašim je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Vlašim hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Vlašim, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Vlašim k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Vlašim k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Vlašim nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Vlašim, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Vlašim o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Vlašim realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Vlašim přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Vlašim , v kategorii pozemky Vlašim jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Vlašim, pronájem pozemků Vlašim, dražby pozemky Vlašim, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Vlašim pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Vlašim příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Vlašim na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Vlašim, pronájem pozemků Vlašim, dražby pozemky Vlašim, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Vlašim (stavební pozemky na prodej Vlašim, pronájem stavebních pozemků Vlašim, dražby stavebních pozemků Vlašim, ), komerční pozemky Vlašim (komerční pozemky na prodej Vlašim, pronájem komerčních pozemků Vlašim, dražby komerčních pozemků Vlašim, ), zahrady Vlašim (zahrady na prodej Vlašim, pronájem zahrady Vlašim, dražby zahrad Vlašim, ), zemědělské půdy Vlašim (prodej zemědělské půdy Vlašim, pronájem zemědělské půdy Vlašim, dražby zemědělských půd Vlašim, ), lesy Vlašim (lesy na prodej Vlašim, pronájem lesů Vlašim, dražby lesů Vlašim, ), louky Vlašim (louky na prodej Vlašim, pronájem luk Vlašim, dražby luk Vlašim, ), rybníky Vlašim (rybníky na prodej Vlašim, pronájem rybníků Vlašim, dražby rybníků Vlašim, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Vlašim ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Vlašim zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Vlašim Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku ke komerční výstavbě v centru Vlašimi

Pozemek, komerční, pozemek: 669 m2

Okružní, Vlašim

1 050 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku Vlašim - Bolinka

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1345 m2

Vlašim, Bolina

855 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Lesní pozemek k. ú. Domašín k prodeji

Les, pozemek: 6104 m2

Vlašim

139 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem - komerční pozemek Vlašim, 2 000 m, ul. Kollárova

Pozemek, komerční, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 2000 m2

Kollárova, Vlašim

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Lukrativní pozemky v k. ú. Domašín k prodeji

Zemědělská půda, pozemek: 52493 m2

Vlašim

1 095 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1000 m2, Vlašim - Hrazená Lhota

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Vlašim, Hrazená Lhota

500 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 000 m2 v KÚ Hrazená Lhota

Pozemek, bydlení

Vlašim, Hrazená Lhota

400 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 000 m2 v KÚ Hrazená Lhota

Pozemek, bydlení

Vlašim, Hrazená Lhota

390 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist