Pozemky Václavice – nabídka pozemků Václavice (100+)

Najít optimální pozemek Václavice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Václavice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Václavice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Václavice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Václavice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Václavice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Václavice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Václavice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Václavice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Václavice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Václavice , v kategorii pozemky Václavice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Václavice, pronájem pozemků Václavice, dražby pozemky Václavice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Václavice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Václavice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Václavice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Václavice, pronájem pozemků Václavice, dražby pozemky Václavice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Václavice (stavební pozemky na prodej Václavice, pronájem stavebních pozemků Václavice, dražby stavebních pozemků Václavice, ), komerční pozemky Václavice (komerční pozemky na prodej Václavice, pronájem komerčních pozemků Václavice, dražby komerčních pozemků Václavice, ), zahrady Václavice (zahrady na prodej Václavice, pronájem zahrady Václavice, dražby zahrad Václavice, ), zemědělské půdy Václavice (prodej zemědělské půdy Václavice, pronájem zemědělské půdy Václavice, dražby zemědělských půd Václavice, ), lesy Václavice (lesy na prodej Václavice, pronájem lesů Václavice, dražby lesů Václavice, ), louky Václavice (louky na prodej Václavice, pronájem luk Václavice, dražby luk Václavice, ), rybníky Václavice (rybníky na prodej Václavice, pronájem rybníků Václavice, dražby rybníků Václavice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Václavice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Václavice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Václavice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku včetně povolené stavby 1490 m2

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1490 m2

Václavice

1 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Václavice, stavební parcela 1606 m2, okres Benešov

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1606 m2

Václavice

1 155 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 4856 m2, Benešov - Václavice, OV

Pozemek, bydlení, pozemek: 4856 m2

Václavice, okres benešov, Václavice

3 375 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist