Pozemky Týnec nad Sázavou – nabídka pozemků Týnec nad Sázavou (100+)

Najít optimální pozemek Týnec nad Sázavou je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Týnec nad Sázavou hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Týnec nad Sázavou, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Týnec nad Sázavou k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Týnec nad Sázavou k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Týnec nad Sázavou nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Týnec nad Sázavou, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Týnec nad Sázavou o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Týnec nad Sázavou realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Týnec nad Sázavou přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Týnec nad Sázavou , v kategorii pozemky Týnec nad Sázavou jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem pozemků Týnec nad Sázavou, dražby pozemky Týnec nad Sázavou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Týnec nad Sázavou pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Týnec nad Sázavou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Týnec nad Sázavou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem pozemků Týnec nad Sázavou, dražby pozemky Týnec nad Sázavou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Týnec nad Sázavou (stavební pozemky na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem stavebních pozemků Týnec nad Sázavou, dražby stavebních pozemků Týnec nad Sázavou, ), komerční pozemky Týnec nad Sázavou (komerční pozemky na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem komerčních pozemků Týnec nad Sázavou, dražby komerčních pozemků Týnec nad Sázavou, ), zahrady Týnec nad Sázavou (zahrady na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem zahrady Týnec nad Sázavou, dražby zahrad Týnec nad Sázavou, ), zemědělské půdy Týnec nad Sázavou (prodej zemědělské půdy Týnec nad Sázavou, pronájem zemědělské půdy Týnec nad Sázavou, dražby zemědělských půd Týnec nad Sázavou, ), lesy Týnec nad Sázavou (lesy na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem lesů Týnec nad Sázavou, dražby lesů Týnec nad Sázavou, ), louky Týnec nad Sázavou (louky na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem luk Týnec nad Sázavou, dražby luk Týnec nad Sázavou, ), rybníky Týnec nad Sázavou (rybníky na prodej Týnec nad Sázavou, pronájem rybníků Týnec nad Sázavou, dražby rybníků Týnec nad Sázavou, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Týnec nad Sázavou ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Týnec nad Sázavou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Týnec nad Sázavou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, pozemek, okr. Benešov, Týnec nad Sázavou

Louka, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1991 m2

Týnec nad Sázavou

135 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 2939 m2, Týnec nad Sázavou

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Týnec nad Sázavou, Čakovice

2 221 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek 504m2, Týnec nad Sázavou

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 504 m2

Týnec nad Sázavou, Chrást nad Sázavou

600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1.956 m2, louka, orná půda

Louka, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1956 m2

Týnec nad Sázavou

270 000 Kč
TOPlist TOPlist

Atraktivní stavební pozemek o výměře 5.193 m2 pro bydlení v Týnci nad...

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Týnec nad Sázavou

1 346 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek s vydaným stavebním povolením na RD

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2000 m2

Týnec nad Sázavou, Čakovice

1 390 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1396 m2, Podělusy - Týnec nad Sázavou

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Týnec nad Sázavou, Podělusy

1 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku v centru Týnce nad Sázavou

Pozemek, bydlení

K Zeleným vratům, 0

1 490 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist