Pozemky Struhařov – nabídka pozemků Struhařov (100+)

Najít optimální pozemek Struhařov je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Struhařov hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Struhařov, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Struhařov k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Struhařov k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Struhařov nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Struhařov, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Struhařov o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Struhařov realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Struhařov přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Struhařov , v kategorii pozemky Struhařov jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Struhařov, pronájem pozemků Struhařov, dražby pozemky Struhařov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Struhařov pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Struhařov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Struhařov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Struhařov, pronájem pozemků Struhařov, dražby pozemky Struhařov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Struhařov (stavební pozemky na prodej Struhařov, pronájem stavebních pozemků Struhařov, dražby stavebních pozemků Struhařov, ), komerční pozemky Struhařov (komerční pozemky na prodej Struhařov, pronájem komerčních pozemků Struhařov, dražby komerčních pozemků Struhařov, ), zahrady Struhařov (zahrady na prodej Struhařov, pronájem zahrady Struhařov, dražby zahrad Struhařov, ), zemědělské půdy Struhařov (prodej zemědělské půdy Struhařov, pronájem zemědělské půdy Struhařov, dražby zemědělských půd Struhařov, ), lesy Struhařov (lesy na prodej Struhařov, pronájem lesů Struhařov, dražby lesů Struhařov, ), louky Struhařov (louky na prodej Struhařov, pronájem luk Struhařov, dražby luk Struhařov, ), rybníky Struhařov (rybníky na prodej Struhařov, pronájem rybníků Struhařov, dražby rybníků Struhařov, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Struhařov ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Struhařov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Struhařov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku 1 206 m2

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Struhařov

1 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1202 m2, Struhařov, okr. Benešov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Struhařov

999 500 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1271 m2, Struhařov, okr. Benešov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Struhařov

1 055 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1736 m2, Struhařov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Struhařov

1 422 000 Kč
TOPlist TOPlist

STAVEBNÍ POZEMEK STRUHAŘOV

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1000 m2

Struhařov, Bořeňovice

670 Kč/m2
TOPlist TOPlist

STAVEBNÍ POZEMEK STRUHAŘOV

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1001 m2

Struhařov, Bořeňovice

670 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist