Pozemky Řehenice – nabídka pozemků Řehenice (100+)

Najít optimální pozemek Řehenice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Řehenice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Řehenice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Řehenice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Řehenice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Řehenice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Řehenice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Řehenice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Řehenice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Řehenice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Řehenice , v kategorii pozemky Řehenice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Řehenice, pronájem pozemků Řehenice, dražby pozemky Řehenice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Řehenice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Řehenice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Řehenice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Řehenice, pronájem pozemků Řehenice, dražby pozemky Řehenice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Řehenice (stavební pozemky na prodej Řehenice, pronájem stavebních pozemků Řehenice, dražby stavebních pozemků Řehenice, ), komerční pozemky Řehenice (komerční pozemky na prodej Řehenice, pronájem komerčních pozemků Řehenice, dražby komerčních pozemků Řehenice, ), zahrady Řehenice (zahrady na prodej Řehenice, pronájem zahrady Řehenice, dražby zahrad Řehenice, ), zemědělské půdy Řehenice (prodej zemědělské půdy Řehenice, pronájem zemědělské půdy Řehenice, dražby zemědělských půd Řehenice, ), lesy Řehenice (lesy na prodej Řehenice, pronájem lesů Řehenice, dražby lesů Řehenice, ), louky Řehenice (louky na prodej Řehenice, pronájem luk Řehenice, dražby luk Řehenice, ), rybníky Řehenice (rybníky na prodej Řehenice, pronájem rybníků Řehenice, dražby rybníků Řehenice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Řehenice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Řehenice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Řehenice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 10.392 m2, Dařbož

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Řehenice, Babice

6 695 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 18.876 m2, Dařbož

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Řehenice, Babice

6 695 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku na výstavbu domu s peč.službou či Alzheimercentra

Pozemek, komerční, pozemek: 2683 m2

Řehenice

9 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej smrkového lesa 2.961 m2

Les, pozemek: 2961 m2

Řehenice

249 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků, 8196 m2, Babice - Řehenice, část Křiváček,...

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 8196 m2

Řehenice, Křiváček

4 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1 400 m2, určeného k výstavbě občanské vybavenosti,...

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Babice, Řehenice, Babice

1 260 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, louka, 4674 m2, Babice u Řehenic

Louka, lokalita: Klidná část obce

Řehenice, Babice

725 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 4115 m2, Řehenice

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Řehenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 4552 m2, Řehenice

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Řehenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Zahrada na klidném a krásném místě u lesa a na trase MHD

Zahrada, pozemek: 936 m2

Řehenice

249 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek PV - Babice u Řehenic, 1400m2

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1400 m2

Řehenice, Babice

1 120 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k bydlení v Babicích 16 695m2.

Pozemek, bydlení

47, 0, Babice

4 991 805 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist