Pozemky na prodej Nespeky (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Nespeky z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Nespeky je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Nespeky pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Nespeky s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Nespeky určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Nespeky

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Nespeky, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Nespeky prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Nespeky je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Nespeky , v kategorii pozemky Nespeky jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Nespeky, pronájem pozemků Nespeky, dražby pozemky Nespeky, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Nespeky pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Nespeky příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Nespeky na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Nespeky, pronájem pozemků Nespeky, dražby pozemky Nespeky, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Nespeky (stavební pozemky na prodej Nespeky, ), komerční pozemky Nespeky (komerční pozemky na prodej Nespeky, ), zahrady Nespeky (zahrady na prodej Nespeky, ), zemědělské půdy Nespeky (prodej zemědělské půdy Nespeky, ), lesy Nespeky (lesy na prodej Nespeky, ), louky Nespeky (louky na prodej Nespeky, ), rybníky Nespeky (rybníky na prodej Nespeky, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Nespeky ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Nespeky zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Nespeky Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek 5 305 m2, Nespeky u Benešova

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Benešovská, Nespeky

2 785 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 944 m2 v centru obce Nespeky - Městečko

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 944 m2

Nespeky

1 095 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek Nespeky, okres Benešov.

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Nespeky, Městečko

390 500 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební pozemek v obci Městečko celkem 470m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Centrum obce

Nespeky, Městečko

535 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemky pro komerční výstavbu Městečko u Poříčí nad Sázavou 2938m2

Pozemek, komerční, lokalita: Okraj obce

Nespeky

3 450 000 Kč
TOPlist TOPlist

Stavební parcela 1.883 m2 v centru obce Nespeky - Městečko

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1883 m2

Nespeky, Městečko

2 195 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku, 344 m2, Nespeky okr. Benešov

Pozemek, bydlení, pozemek: 344 m2

Nespeky

1 000 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku, 2515 m2, Nespeky, okr. Benešov, komerční využití

Pozemek, bydlení, pozemek: 2515 m2

Nespeky

1 200 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist