Pozemky na prodej Libež (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Libež z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Libež je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Libež pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Libež s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Libež určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Libež

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Libež, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Libež prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Libež je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Libež , v kategorii pozemky Libež jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Libež, pronájem pozemků Libež, dražby pozemky Libež, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Libež pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Libež příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Libež na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Libež, pronájem pozemků Libež, dražby pozemky Libež, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Libež (stavební pozemky na prodej Libež, ), komerční pozemky Libež (komerční pozemky na prodej Libež, ), zahrady Libež (zahrady na prodej Libež, ), zemědělské půdy Libež (prodej zemědělské půdy Libež, ), lesy Libež (lesy na prodej Libež, ), louky Libež (louky na prodej Libež, ), rybníky Libež (rybníky na prodej Libež, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Libež ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Libež zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Libež Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej pozemku k výstavbě RD, 1003 m2 Libež, okr. Benešov

Pozemek, bydlení, pozemek: 1003 m2

Libež

491 470 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě RD, 1016m2 Libež, okr. Benešov

Pozemek, bydlení, pozemek: 1016 m2

Libež

497 840 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku k výstavbě RD, 2022m2 Libež, okr. Benešov

Pozemek, bydlení, pozemek: 2022 m2

Libež

989 310 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zemědělských pozemků u obce Libež

Zemědělská půda, pozemek: 26934 m2

Libež

599 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist