Pozemky Krňany – nabídka pozemků Krňany (100+)

Najít optimální pozemek Krňany je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Krňany hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Krňany, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Krňany k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Krňany k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Krňany nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Krňany, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Krňany o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Krňany realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Krňany přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Krňany , v kategorii pozemky Krňany jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Krňany, pronájem pozemků Krňany, dražby pozemky Krňany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Krňany pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Krňany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Krňany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Krňany, pronájem pozemků Krňany, dražby pozemky Krňany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Krňany (stavební pozemky na prodej Krňany, pronájem stavebních pozemků Krňany, dražby stavebních pozemků Krňany, ), komerční pozemky Krňany (komerční pozemky na prodej Krňany, pronájem komerčních pozemků Krňany, dražby komerčních pozemků Krňany, ), zahrady Krňany (zahrady na prodej Krňany, pronájem zahrady Krňany, dražby zahrad Krňany, ), zemědělské půdy Krňany (prodej zemědělské půdy Krňany, pronájem zemědělské půdy Krňany, dražby zemědělských půd Krňany, ), lesy Krňany (lesy na prodej Krňany, pronájem lesů Krňany, dražby lesů Krňany, ), louky Krňany (louky na prodej Krňany, pronájem luk Krňany, dražby luk Krňany, ), rybníky Krňany (rybníky na prodej Krňany, pronájem rybníků Krňany, dražby rybníků Krňany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Krňany ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Krňany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Krňany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, louka a les, 31535 m2, Krňany

Louka, lokalita: Klidná část obce

Krňany, Třebsín

2 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pozemek 3800 m2, Krňany, okres Benešov

Zahrada, lokalita: Okraj obce

Krňany

1 045 000 Kč
TOPlist TOPlist

Slunný pozemek s výhledem - Krňany, obec Benešov 1100m2

Zahrada, pozemek: 1100 m2

Krňany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 4 136 v KÚ Třebsín

Pozemek, bydlení

Krňany, Třebsín

550 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 5 250 m2 v KÚ Krňany

Pozemek, bydlení

Krňany

590 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 2 689 m2 v KÚ Krňany

Pozemek, bydlení

Krňany

430 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stav.pozemku 3.774m2 v obci Teletín. okr. Benešov

Pozemek, bydlení

Krňany, Teletín

790 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist