Pozemky na prodej Kozmice (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Kozmice z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Kozmice je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Kozmice pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Kozmice s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Kozmice určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Kozmice

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Kozmice, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Kozmice prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Kozmice je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Kozmice , v kategorii pozemky Kozmice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Kozmice, pronájem pozemků Kozmice, dražby pozemky Kozmice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Kozmice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Kozmice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Kozmice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Kozmice, pronájem pozemků Kozmice, dražby pozemky Kozmice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Kozmice (stavební pozemky na prodej Kozmice, ), komerční pozemky Kozmice (komerční pozemky na prodej Kozmice, ), zahrady Kozmice (zahrady na prodej Kozmice, ), zemědělské půdy Kozmice (prodej zemědělské půdy Kozmice, ), lesy Kozmice (lesy na prodej Kozmice, ), louky Kozmice (louky na prodej Kozmice, ), rybníky Kozmice (rybníky na prodej Kozmice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Kozmice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Kozmice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Kozmice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku Kozmice 2 099 m2.

Pozemek, bydlení

60, 0

945 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku s vydaným stavebním povolením

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1000 m2

Kozmice

998 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků, obec Kozmice u Benešova, okr. Benešov.

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1000 m2

Kozmice

990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků, obec Kozmice u Benešova, okr. Benešov.

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1002 m2

Kozmice

1 090 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist