Pozemky Kozmice – nabídka pozemků Kozmice (100+)

Najít optimální pozemek Kozmice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Kozmice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Kozmice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Kozmice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Kozmice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Kozmice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Kozmice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Kozmice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Kozmice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Kozmice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Kozmice , v kategorii pozemky Kozmice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Kozmice, pronájem pozemků Kozmice, dražby pozemky Kozmice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Kozmice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Kozmice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Kozmice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Kozmice, pronájem pozemků Kozmice, dražby pozemky Kozmice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Kozmice (stavební pozemky na prodej Kozmice, pronájem stavebních pozemků Kozmice, dražby stavebních pozemků Kozmice, ), komerční pozemky Kozmice (komerční pozemky na prodej Kozmice, pronájem komerčních pozemků Kozmice, dražby komerčních pozemků Kozmice, ), zahrady Kozmice (zahrady na prodej Kozmice, pronájem zahrady Kozmice, dražby zahrad Kozmice, ), zemědělské půdy Kozmice (prodej zemědělské půdy Kozmice, pronájem zemědělské půdy Kozmice, dražby zemědělských půd Kozmice, ), lesy Kozmice (lesy na prodej Kozmice, pronájem lesů Kozmice, dražby lesů Kozmice, ), louky Kozmice (louky na prodej Kozmice, pronájem luk Kozmice, dražby luk Kozmice, ), rybníky Kozmice (rybníky na prodej Kozmice, pronájem rybníků Kozmice, dražby rybníků Kozmice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Kozmice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Kozmice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Kozmice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej stavebního pozemku Kozmice 2 099 m2.

Pozemek, bydlení

60, 0

945 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku s vydaným stavebním povolením

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1000 m2

Kozmice

998 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků, obec Kozmice u Benešova, okr. Benešov.

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1000 m2

Kozmice

990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebních pozemků, obec Kozmice u Benešova, okr. Benešov.

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1002 m2

Kozmice

1 090 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist