Pozemky na prodej Čtyřkoly (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Čtyřkoly z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Čtyřkoly je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Čtyřkoly pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Čtyřkoly s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Čtyřkoly určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Čtyřkoly

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Čtyřkoly, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Čtyřkoly prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Čtyřkoly je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Čtyřkoly , v kategorii pozemky Čtyřkoly jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Čtyřkoly, pronájem pozemků Čtyřkoly, dražby pozemky Čtyřkoly, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Čtyřkoly pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Čtyřkoly příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Čtyřkoly na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Čtyřkoly, pronájem pozemků Čtyřkoly, dražby pozemky Čtyřkoly, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Čtyřkoly (stavební pozemky na prodej Čtyřkoly, ), komerční pozemky Čtyřkoly (komerční pozemky na prodej Čtyřkoly, ), zahrady Čtyřkoly (zahrady na prodej Čtyřkoly, ), zemědělské půdy Čtyřkoly (prodej zemědělské půdy Čtyřkoly, ), lesy Čtyřkoly (lesy na prodej Čtyřkoly, ), louky Čtyřkoly (louky na prodej Čtyřkoly, ), rybníky Čtyřkoly (rybníky na prodej Čtyřkoly, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Čtyřkoly ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Čtyřkoly zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Čtyřkoly Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, stavební pozemek, 4513 m2, Čtyřkoly

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Praha 9

6 972 585 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 3366m2, Čtyřkoly

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Čtyřkoly

2 496 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek 840 m2, Benešov, Čtyřkoly

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Čtyřkoly

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek 840 m2, Benešov, Čtyřkoly

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Čtyřkoly

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist