Pozemky Bystřice – nabídka pozemků Bystřice (100+)

Najít optimální pozemek Bystřice je mnohdy velice náročný úkol. Pokud již pozemky Bystřice hledáte nějaký ten pátek, tak určitě víte, kde je problém. Na portálu Eurobydleni.cz najdete rozsáhlou nabídku pozemků Bystřice, které odpovídají těm nejvýše možným poptávaným standardům.

Pozemky Bystřice k bydlení

Pokud si vybíráte z nabídky pozemků Bystřice k bydlení, je vždy nutné přemýšlet nad tím, co od takového místa očekáváte. Jde vám o celkovou dostupnost? Chcete mít poblíž svého budoucího domova v místě Bystřice nákupní centrum? Školku či zastávku, abyste se rychle někam mohli dostat? Nebo raději máte rádi samotu a vyhovuje vám bydlení daleko od centra Bystřice, kdy získáte pozemek s výhledem na přírodu, ale ať budete chtít kamkoliv, bude nutné dojíždět autem?

Pozemky Bystřice o rozloze větší čí menší?

Dalším důležitým faktorem je záměr, který hodláte na pozemku Bystřice realizovat. Na základě tohoto kritéria si určitě rozmyslíte velikost pozemku. Obojí má své výhody i nevýhody. O velký pozemek je nutné se i více starat. Malý pozemek Bystřice přináší mnohem méně starostí, ale na druhou stranu cokoliv na něm budete dělat, bude Vás omezovat menší prostor a sousedi v okolí.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Bystřice , v kategorii pozemky Bystřice jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Bystřice, pronájem pozemků Bystřice, dražby pozemky Bystřice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky Bystřice pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky Bystřice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Bystřice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Bystřice, pronájem pozemků Bystřice, dražby pozemky Bystřice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Bystřice (stavební pozemky na prodej Bystřice, pronájem stavebních pozemků Bystřice, dražby stavebních pozemků Bystřice, ), komerční pozemky Bystřice (komerční pozemky na prodej Bystřice, pronájem komerčních pozemků Bystřice, dražby komerčních pozemků Bystřice, ), zahrady Bystřice (zahrady na prodej Bystřice, pronájem zahrady Bystřice, dražby zahrad Bystřice, ), zemědělské půdy Bystřice (prodej zemědělské půdy Bystřice, pronájem zemědělské půdy Bystřice, dražby zemědělských půd Bystřice, ), lesy Bystřice (lesy na prodej Bystřice, pronájem lesů Bystřice, dražby lesů Bystřice, ), louky Bystřice (louky na prodej Bystřice, pronájem luk Bystřice, dražby luk Bystřice, ), rybníky Bystřice (rybníky na prodej Bystřice, pronájem rybníků Bystřice, dražby rybníků Bystřice, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky Bystřice ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky Bystřice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky Bystřice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej zemědělské půdy o rozloze 22 048 m2, Drachkov u Bystřice.

Zemědělská půda, lokalita: Polosamota, pozemek: 22047 m2

Bystřice, Drachkov

1 750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej orné půdy 6878 m2

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce, pozemek: 6878 m2

Bystřice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, pozemek, 1200 m2, Bystřice u Benešova

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Semovická, Bystřice

750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 2466m2, Líšno

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2466 m2

Bystřice, Líšno

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, pole, 63396 m2, Bystřice

Zemědělská půda

Bystřice, Líšno

4 120 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 3475 m2, Bystřice - Líšno

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce

Bystřice, Líšno

573 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, pole, 19135 m2, Bystřice

Zemědělská půda, lokalita: Samota

Bystřice

14 925 Kč/rok
TOPlist TOPlist

Prodej, pole, 5099 m2, Bystřice u Benešova

Zemědělská půda, lokalita: Okraj obce

Bystřice

3 209 400 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej stavebního pozemku 7457 m2 v obci Bystřice -...

Pozemek, bydlení, pozemek: 7552 m2

-, Bystřice, Nesvačily u Bystřice

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej stav. pozemku pro komerční využití 4040 m2...

Pozemek, bydlení, pozemek: 4040 m2

-, Bystřice, Nesvačily u Bystřice

300 Kč/m2
TOPlist TOPlist

Prodej orné půdy

Zemědělská půda, lokalita: Samota, pozemek: 12282 m2

Bystřice

614 100 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Pozemek stavební - komerční, 2364m2, Bystřice

Pozemek, komerční, pozemek: 2364 m2

Bystřice

600 Kč/m2
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist