Pozemky na prodej Bukovany (100+)

Přinášíme vám pozemky na prodej Bukovany z centra i okolí. Naše nabídka prodeje pozemků Bukovany je velmi široká a obsahuje prodej pozemků Bukovany pro osobní i komerční využití. K dispozici jsou pozemky Bukovany s možností připojení k inženýrské síti i bez. Kromě prodeje pozemků Bukovany určených k bydlení či výstavbě komerčních budov, si můžete prohlédnout i zemědělskou půdu, louku či les k prodeji.

Prodej pozemků Bukovany

Neváhejte kontaktovat realitního makléře ohledně pozemku na prodej Bukovany, který vás zajímá. Každá realitní kancelář vám ráda poskytne doplňující informace a pozve vás na prohlídku toho kterého pozemku z nabídky pozemky Bukovany prodej. Pokud toužíte po vlastním domě, který bude přesně odpovídat vašim představám, koupě pozemku ve městě Bukovany je prvním krokem ke splnění vašeho snu.

Nacházíte se v hlavní kategorii pozemky Bukovany , v kategorii pozemky Bukovany jsou nemovitosti rozděleny na pozemky na prodej Bukovany, pronájem pozemků Bukovany, dražby pozemky Bukovany, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pozemky na prodej Bukovany pokud hledání vhodné nemovitosti pozemky na prodej Bukovany příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii pozemky Bukovany na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:pozemky na prodej Bukovany, pronájem pozemků Bukovany, dražby pozemky Bukovany, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Dále se v kategorii nachází:

stavební pozemky Bukovany (stavební pozemky na prodej Bukovany, ), komerční pozemky Bukovany (komerční pozemky na prodej Bukovany, ), zahrady Bukovany (zahrady na prodej Bukovany, ), zemědělské půdy Bukovany (prodej zemědělské půdy Bukovany, ), lesy Bukovany (lesy na prodej Bukovany, ), louky Bukovany (louky na prodej Bukovany, ), rybníky Bukovany (rybníky na prodej Bukovany, ), takže vybírat můžete z velkého množství nemovitostí.

Hledat jinde pozemky na prodej Bukovany ?

Chcete zpřesnit výběr pozemky na prodej Bukovany zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pozemky na prodej Bukovany Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Bukovany, oplocený lesní pozemek ke stavbě rekreačního objektu

Pozemek, bydlení, účel: Bydlení, rekreace, lokalita: Okraj obce, pozemek: 963 m2

Bukovany

750 000 Kč
TOPlist TOPlist

Bukovany, stavební pozemek 1790 m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1790 m2

Bukovany

1 899 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stavební pozemek, 1927 m2, Bukovany

Pozemek, bydlení, lokalita: Klidná část obce

Bukovany

1 999 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku Bukovany, 3835 m2

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3835 m2

Bukovany

2 594 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej pozemku 1151 m2 v Bukovanech, okres Benešov

Pozemek, bydlení, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1151 m2

-, Bukovany, Bukovany u Týnce nad Sázavou

109 345 Kč
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist