Prodej výrobních prostor Svitavy (100+)

Při rozšíření výroby v Svitavách většinou firmy narazí na problém, že již stávající výrobní prostory Svitavy nevyhovují a tudíž není již kam dál růst. Poté nezbývá nic jiného, než-li zabrousit do kategorie prodej výrobních prostor Svitavy a zde si začít vybírat takové výrobní haly Svitavy prodej, které vám budou plně vyhovovat. Lepší variantou je jistě nákup nových výrobních prostor. Přeci jen si takové místo budete muset upravit podle svých potřeb. Pro prodej výrobní haly Svitavy tak je lepší vybírat takové prostory, které vám zaberou co nejméně času při jeho přestavbě.

Výrobní haly Svitavy prodej

Ačkoliv se může zdát, že najít výrobní prostory Svitavy prodej je nemožné, díky nám budete velice mile překvapeni. Nabízíme vám bohatý výběr prodeje výrobních prostor Svitavy, díky kterému si budete moci zvolit přesně to, co budete potřebovat nejvíce. Přeci jen zakládat budoucnost firmy na pronájmu asi není ideální, z toho důvodu se může zdát výrobní haly Svitavy prodej lepší variantou. Získejte díky našemu portálu ideální místo pro váš rozvoj za nejlepší cenu na trhu.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Svitavy , v kategorii komerční nemovitosti Svitavy jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Svitavy, pronájmy komerční nemovitost Svitavy, dražby komerčních nemovitostí Svitavy, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej výrobního prostoru Svitavy pokud hledání vhodné nemovitosti prodej výrobního prostoru Svitavy příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Svitavy na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Svitavy, pronájem výrobního prostoru Svitavy, dražby výrobních prostor Svitavy, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej výrobního prostoru Svitavy ?

Chcete zpřesnit výběr prodej výrobního prostoru Svitavy zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej výrobního prostoru Svitavy Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej - provozní areál - Litomyšl

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 9043 m2, kanceláře: 135 m2,...

T. G. Masaryka, Litomyšl, Litomyšl-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, sklady, Trstěnice

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Trstěnice

669 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme Vám ke koupi nově zrekonstruovaný průmyslový objekt v...

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Linhartice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, výrobní objekt, 2354 m2, Svitavy

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 2354 m2

Lanškrounská, Svitavy, Předměstí

2 570 000 Kč
TOPlist TOPlist

Biskupice u Jevíčka, komerční prostory, 892 m, dvůr - komerce

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 892 m2

Biskupice

350 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme Vám ke koupi soubor budov s pozemky a příslušenstvím

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Sloupnice

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, výrobní objekt, Rozstání

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 6194 m2, kanceláře: 1122...

Rozstání

5 495 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej provozního areálu v prům. zóně města - Litomyšl.

Výrobní prostory, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 4943 m2, kanceláře: 120 m2

T. G. Masaryka, Litomyšl, Litomyšl-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist