Prodej výrobních prostor Sokolov (100+)

Při rozšíření výroby v Sokolově většinou firmy narazí na problém, že již stávající výrobní prostory Sokolov nevyhovují a tudíž není již kam dál růst. Poté nezbývá nic jiného, než-li zabrousit do kategorie prodej výrobních prostor Sokolov a zde si začít vybírat takové výrobní haly Sokolov prodej, které vám budou plně vyhovovat. Lepší variantou je jistě nákup nových výrobních prostor. Přeci jen si takové místo budete muset upravit podle svých potřeb. Pro prodej výrobní haly Sokolov tak je lepší vybírat takové prostory, které vám zaberou co nejméně času při jeho přestavbě.

Výrobní haly Sokolov prodej

Ačkoliv se může zdát, že najít výrobní prostory Sokolov prodej je nemožné, díky nám budete velice mile překvapeni. Nabízíme vám bohatý výběr prodeje výrobních prostor Sokolov, díky kterému si budete moci zvolit přesně to, co budete potřebovat nejvíce. Přeci jen zakládat budoucnost firmy na pronájmu asi není ideální, z toho důvodu se může zdát výrobní haly Sokolov prodej lepší variantou. Získejte díky našemu portálu ideální místo pro váš rozvoj za nejlepší cenu na trhu.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Sokolov , v kategorii komerční nemovitosti Sokolov jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Sokolov, pronájmy komerční nemovitost Sokolov, dražby komerčních nemovitostí Sokolov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej výrobního prostoru Sokolov pokud hledání vhodné nemovitosti prodej výrobního prostoru Sokolov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Sokolov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Sokolov, pronájem výrobního prostoru Sokolov, dražby výrobních prostor Sokolov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej výrobního prostoru Sokolov ?

Chcete zpřesnit výběr prodej výrobního prostoru Sokolov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej výrobního prostoru Sokolov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, výrobní objekt, 539 m2, Rotava, ul. Příbramská

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 4336 m2, provoz: 4336 m2

Příbramská, Rotava

8 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, výrobní objekt 1804 m2, Sokolov

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Hornická, Sokolov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej komerční nemovitosti v Kraslicích

Výrobní prostory

Hřbitovní, Kraslice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční prostory, 1122 m2, Svatava

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1339 m2

U Přádelny, Svatava

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej objektu výroby a skladování s pozemky ve Svatavě, ul. U...

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 680 m2,...

U Přádelny, Svatava

2 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt ZP 722 m2, Sokolov, Bohemka

Výrobní prostory

Dělnická, Sokolov

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3402,"locality_name":"Cheb","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3403,"locality_name":"Karlovy Vary","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3409,"locality_name":"Sokolov","show":"checkbox|text","parent_id":51,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist