Pronájem výrobních prostor Nový Jičín (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Nový Jičín jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Nový Jičín si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v Novém Jičíně je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Nový Jičín pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Nový Jičín hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Nový Jičín

Pokud vám výrobní hala Nový Jičín pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v Novém Jičíně, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Nový Jičín je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Nový Jičín buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Nový Jičín , v kategorii komerční nemovitosti Nový Jičín jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Nový Jičín, pronájmy komerční nemovitost Nový Jičín, dražby komerčních nemovitostí Nový Jičín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Nový Jičín pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Nový Jičín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Nový Jičín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Nový Jičín, pronájem výrobního prostoru Nový Jičín, dražby výrobních prostor Nový Jičín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Nový Jičín ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Nový Jičín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Nový Jičín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem výrobních prostor Nový Jičín

Výrobní prostory, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 16000 m2

Suvorovova, Nový Jičín

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, 60 m

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Malá strana, Studénka, Butovice

7 300 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 66 m

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Malá strana, Praha 9, Butovice

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem výrobní haly, výroba možná ihned

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Dukelská, Šenov u Nového Jičína

130 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostor, 360 m2, Hostašovice

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Hostašovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Průmyslová hala, 3 475 m2, Studénka

Výrobní prostory

Butovická, Studénka, Butovice

550 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostory, 1944 m2, Nový Jičín

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce, provoz: 1944 m2

Suvorovova, Praha 9

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist