Výrobní prostory Liberec (100+)

Potřebujete nové výrobní prostory Liberec, ale stále nevíte, kde na ně natrefit? Prohlédněte si nabídku výrobních hal Liberec na Eurobydleni.cz, určitě si vyberete. Pokud podnikáte, tak zcela jistě víte, že čas je tou nejdražší komoditou, se kterou není radno plýtvat. I z toho důvodu jistě oceníte, že nabídka pro výrobní haly Liberec je opravdu bohatá a je z čeho si vybírat. Přeci jen je lepší najít všechny informace uceleně na jednom místě. Díky tomu si budete moci zvolit takové výrobní prostory v Liberci na pro vás ideálním místě.

Výrobní haly Liberec

Ačkoliv se může zdát, že obstarání si výrobní haly Liberec nemusí být takovým problémem, mnohdy je opak pravdou. Získat výrobní prostory v Liberci, které by vyhovovaly ze všech pohledů právě vám, je nejspíše nemožné. Proto je dobré si určit priority a podle nich poté seřadit kritéria výběru. Z naší nabídky si pak zvolíte takové výrobní prostory Liberec, které se budou co nejvíce blížit ideálu. Přeci jen je dobré vědět, co všechno od daného prostoru očekáváte.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Liberec , v kategorii komerční nemovitosti Liberec jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Liberec, pronájmy komerční nemovitost Liberec, dražby komerčních nemovitostí Liberec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je výrobní prostory Liberec pokud hledání vhodné nemovitosti výrobní prostory Liberec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Liberec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Liberec, pronájem výrobního prostoru Liberec, dražby výrobních prostor Liberec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde výrobní prostory Liberec ?

Chcete zpřesnit výběr výrobní prostory Liberec zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané výrobní prostory Liberec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej výrobního areálu, Chrastava

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce, pozemek: 40000 m2, obchod: 7000 m2

Andělohorská, Chrastava

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej multifunkční haly Liberec

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2490 m2

Domky, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

26 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem výrobní haly, skladu Liberec

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce

Domky, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem montážní haly, výrobní haly Liberec s železniční vlečkou

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce

Domky, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostor 280 m2, Liberec, Františkov

Výrobní prostory, lokalita: Rušná část obce

Švermova, Liberec, Liberec X-Františkov

16 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem výrobních a skladových prostor 200 m2 Hodkovice nad Mohelkou

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 1000...

Mlýnská, Hodkovice nad Mohelkou

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej výrobního areálu Horní Suchá - Liberec

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce, pozemek: 5000 m2

Svárovská, Liberec

6 870 000 Kč
TOPlist TOPlist

Výrobní a skladovací hala v obci Příšovice v blízkosti města Turnov

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 190 m2

Příšovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Výrobní a skladovací hala v obci Příšovice v blízkosti města Turnov

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 195 m2

Příšovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, výrobní objekt, 2.490m2, Liberec

Výrobní prostory, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 2490 m2

Domky, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

26 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostor, 900 m2, Liberec, Vratislavice

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Pobočná, Liberec, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

27 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej výrobního objektu v obci Bílý Potok

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Bílý Potok

1 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist