Výrobní prostory Liberec (100+)

Potřebujete nové výrobní prostory Liberec, ale stále nevíte, kde na ně natrefit? Prohlédněte si nabídku výrobních hal Liberec na Eurobydleni.cz, určitě si vyberete. Pokud podnikáte, tak zcela jistě víte, že čas je tou nejdražší komoditou, se kterou není radno plýtvat. I z toho důvodu jistě oceníte, že nabídka pro výrobní haly Liberec je opravdu bohatá a je z čeho si vybírat. Přeci jen je lepší najít všechny informace uceleně na jednom místě. Díky tomu si budete moci zvolit takové výrobní prostory v Liberci na pro vás ideálním místě.

Výrobní haly Liberec

Ačkoliv se může zdát, že obstarání si výrobní haly Liberec nemusí být takovým problémem, mnohdy je opak pravdou. Získat výrobní prostory v Liberci, které by vyhovovaly ze všech pohledů právě vám, je nejspíše nemožné. Proto je dobré si určit priority a podle nich poté seřadit kritéria výběru. Z naší nabídky si pak zvolíte takové výrobní prostory Liberec, které se budou co nejvíce blížit ideálu. Přeci jen je dobré vědět, co všechno od daného prostoru očekáváte.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Liberec , v kategorii komerční nemovitosti Liberec jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Liberec, pronájmy komerční nemovitost Liberec, dražby komerčních nemovitostí Liberec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je výrobní prostory Liberec pokud hledání vhodné nemovitosti výrobní prostory Liberec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Liberec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Liberec, pronájem výrobního prostoru Liberec, dražby výrobních prostor Liberec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je výrobní prostory Liberec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem výrobní haly, skladu Liberec

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce

Domky, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem montážní haly, výrobní haly Liberec s železniční vlečkou

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce

Domky, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej multifunkční haly Liberec

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 2490 m2

Domky, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

26 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, Výrobní prostory, Liberec, Generála Svobody

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Generála Svobody, Liberec, Liberec XII-Staré Pavlovice

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, výrobní objekt, 2.490m2, Liberec

Výrobní prostory, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 2490 m2

Domky, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

26 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostor, 900 m2, Liberec, Vratislavice

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Pobočná, Liberec, Liberec XXX-Vratislavice nad Nisou

27 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, výrobní objekt, 4150m2, Hrádek nad Nisou

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

V rokli, Hrádek nad Nisou

2 752 150 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej výrobního objektu v obci Bílý Potok

Výrobní prostory, lokalita: Klidná část obce

Bílý Potok

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, Chrastava

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Barandov, Chrastava, Dolní Chrastava

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, , 2223m2, Liberec XXIII-Doubí

Výrobní prostory

Hodkovická, Liberec, Liberec VI-Rochlice

82 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, výrobní objekt, Liberec

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Hodkovická, Liberec, Liberec XXIII-Doubí

9 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, výrobní objekt, 22 433 m2, Chrastava

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Barandov, Chrastava, Dolní Chrastava

12 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist