Pronájem výrobních prostor Hodonín (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Hodonín jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Hodonín si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v Hodoníně je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Hodonín pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Hodonín hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Hodonín

Pokud vám výrobní hala Hodonín pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v Hodoníně, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Hodonín je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Hodonín buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Hodonín , v kategorii komerční nemovitosti Hodonín jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Hodonín, pronájmy komerční nemovitost Hodonín, dražby komerčních nemovitostí Hodonín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Hodonín pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Hodonín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Hodonín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Hodonín, pronájem výrobního prostoru Hodonín, dražby výrobních prostor Hodonín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Hodonín ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Hodonín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Hodonín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Objekt pro lehkou výrobu nebo servis

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Svatoborská, Kyjov

65 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Hala 600 m2, podnikejte ihned, téměř v Kyjově

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Vrbátky, Svatobořice-Mistřín, Mistřín

55 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Výrobní prostory s výtahem

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Náměstí Svobody, Strážnice, Strážnice na Moravě

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem prostoru pro podnikání, 320 m2, Hodonín

Výrobní prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, provoz: 320 m2

Brněnská, Hodonín

14 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Dílny k pronájmu pro drobné živnostníky!

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Kelčany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčních prostor, Hodonín, Velkomoravská, 180 m2

Výrobní prostory, lokalita: Polosamota, pozemek: 180 m2

Kollárova, Hodonín

7 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3701,"locality_name":"Blansko","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3702,"locality_name":"Brno-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3703,"locality_name":"Brno-venkov","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3704,"locality_name":"B\u0159eclav","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3706,"locality_name":"Hodon\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3712,"locality_name":"Vy\u0161kov","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3713,"locality_name":"Znojmo","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist