Pronájem výrobních prostor Česká Lípa (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Česká Lípa jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Česká Lípa si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v České Lípě je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Česká Lípa pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Česká Lípa hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Česká Lípa

Pokud vám výrobní hala Česká Lípa pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v České Lípě, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Česká Lípa je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Česká Lípa buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Česká Lípa , v kategorii komerční nemovitosti Česká Lípa jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Česká Lípa, pronájmy komerční nemovitost Česká Lípa, dražby komerčních nemovitostí Česká Lípa, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Česká Lípa pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Česká Lípa příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Česká Lípa na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Česká Lípa, pronájem výrobního prostoru Česká Lípa, dražby výrobních prostor Česká Lípa, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Česká Lípa ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Česká Lípa zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Česká Lípa Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, obchodní prostor, 126 m2, Nový Bor

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Gen. Svobody, Nový Bor, Arnultovice

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostor, 65 m2, Nový Bor

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

B. Egermanna, Nový Bor, Arnultovice

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem provozních nebo skladových prostor ve Svoru, okr. Česká Lípa

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 900 m2, kanceláře: 50 m2

Svor

400 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní hala, 3000 m2, Česká Lípa

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Dubická, Česká Lípa

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní prostor, 100 m2, Nový Bor, ul. Nemocniční

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Nemocniční, Nový Bor

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem PILY ve Skalici u České Lípy

Výrobní prostory

Skalice u České Lípy

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Komerční areál, soubor 17 objektů, Doksy, Břehyně

Výrobní prostory, lokalita: Samota, pozemek: 113688 m2

Doksy, Břehyně

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist