Pronájem výrobních prostor Bruntál (100+)

Pro hledání místa na pronájem výrobních prostor Bruntál jste si nemohli vybrat lépe. V naší bohaté nabídce pronájmu výrobních hal Bruntál si vyberete jistě i vy. Pro úspěšné podnikání v Bruntale je potřeba mít pronajmuté prostory, které vám budou plně vyhovovat. I z toho důvodu je dobré si předem projít více nabídek výrobních hal Bruntál pronájem a poté využít tu, která pro vás bude ideální. Pro pronájem výrobní haly Bruntál hovoří především ten fakt, že si ono místo můžete tak říkajíc osahat, zjistit jeho klady či zápory a poté se rozhodnout. A v budoucnu třeba i koupit.

Pronájem výrobní haly Bruntál

Pokud vám výrobní hala Bruntál pronájem z naší nabídky vyhovuje, není nic snadnějšího, než-li si zařídit její prohlídku. Přeci jen ale dbejte na to, abyste si zvolili místo v Bruntale, které vám bude vyhovovat. Na pronájmu výrobních prostor Bruntál je vždy nejlepší ten fakt, že jste vázáni pouze smlouvou na nějaký časový úsek. Poté můžete pronájem výrobní haly Bruntál buď prodloužit či si hledat nějaké jiné, mnohem více vyhovující prostory.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Bruntál , v kategorii komerční nemovitosti Bruntál jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Bruntál, pronájmy komerční nemovitost Bruntál, dražby komerčních nemovitostí Bruntál, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem výrobního prostoru Bruntál pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem výrobního prostoru Bruntál příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Bruntál na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Bruntál, pronájem výrobního prostoru Bruntál, dražby výrobních prostor Bruntál, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem výrobního prostoru Bruntál ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem výrobního prostoru Bruntál zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem výrobního prostoru Bruntál Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, výrobní objekt, Bruntál, ul. U stadionu

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

U Stadionu, Bruntál

23 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, 215 m2, Bruntál

Výrobní prostory, lokalita: Rušná část obce

Jesenická, Bruntál

9 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, výrobní objekt, Bruntál

Výrobní prostory, lokalita: Rušná část obce

Jesenická, Bruntál

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladových a výrobních prostor v Jindřichově, okr. Bruntál

Výrobní prostory, pozemek: 650 m2

Jindřichov

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem výrobního objektu (haly) v Bruntále

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1 m2, kanceláře: 1 m2, provoz:...

Bruntál

550 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist