Výrobní prostory Modřice (100+)

Potřebujete nové výrobní prostory Modřice, ale stále nevíte, kde na ně natrefit? Prohlédněte si nabídku výrobních hal Modřice na Eurobydleni.cz, určitě si vyberete. Pokud podnikáte, tak zcela jistě víte, že čas je tou nejdražší komoditou, se kterou není radno plýtvat. I z toho důvodu jistě oceníte, že nabídka pro výrobní haly Modřice je opravdu bohatá a je z čeho si vybírat. Přeci jen je lepší najít všechny informace uceleně na jednom místě. Díky tomu si budete moci zvolit takové výrobní prostory Modřice na pro vás ideálním místě.

Výrobní haly Modřice

Ačkoliv se může zdát, že obstarání si výrobní haly Modřice nemusí být takovým problémem, mnohdy je opak pravdou. Získat výrobní prostory Modřice, které by vyhovovaly ze všech pohledů právě vám, je nejspíše nemožné. Proto je dobré si určit priority a podle nich poté seřadit kritéria výběru. Z naší nabídky si pak zvolíte takové výrobní prostory Modřice, které se budou co nejvíce blížit ideálu. Přeci jen je dobré vědět, co všechno od daného prostoru očekáváte.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Modřice , v kategorii komerční nemovitosti Modřice jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Modřice, pronájmy komerční nemovitost Modřice, dražby komerčních nemovitostí Modřice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je výrobní prostory Modřice pokud hledání vhodné nemovitosti výrobní prostory Modřice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii výrobní prostory Modřice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej výrobního prostoru Modřice, pronájem výrobního prostoru Modřice, dražby výrobních prostor Modřice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde výrobní prostory Modřice ?

Chcete zpřesnit výběr výrobní prostory Modřice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané výrobní prostory Modřice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

pronájem dvou plechových hal o velikosti 600m2 v Modřicích.

Výrobní prostory

Modřice

750 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Extrémně výhodná nabídka

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Modřice

85 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem nové skladové/výrobní haly 3.485 m v Brně Slatině

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Modřice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem nové výrobní haly 1742 m v Brně Slatině

Výrobní prostory, lokalita: Centrum obce

Modřice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem výrobní haly od 2000 m2 na jihu Brna

Výrobní prostory, lokalita: Okraj obce

Modřice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist