Skladovací prostory Přerov (100+)

Potřebujete skladovací prostory Přerov a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Přerově, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Přerov je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Přerově. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Přerov, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Přerov

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Přerov dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Přerov tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Přerově nabízíme velice dostupné sklady Přerov, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Přerov , v kategorii komerční nemovitosti Přerov jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Přerov, pronájmy komerční nemovitost Přerov, dražby komerčních nemovitostí Přerov, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Přerov pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Přerov příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Přerov na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Přerov, pronájem skladu Přerov, dražby skladů Přerov, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Přerov ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Přerov zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Přerov Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, sklad, 249 m2, Přerov

Skladovací prostory, lokalita: Rušná část obce

Tovačovská, Přerov, Přerov I-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 230 m2, Lipník nad Bečvou, ul. Hranická

Skladovací prostory, lokalita: Sídliště

Hranická, Lipník nad Bečvou, Lipník nad Bečvou I-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej skladových a výrobních prostor Prosenice

Skladovací prostory

U Nádraží, Prosenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 25 m2, Přerov

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Sušilova, Přerov, Přerov I-Město

2 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Skladové prostory k pronájmu, Lipník nad Bečvou

Skladovací prostory

Lipník nad Bečvou

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Komerční prostory, Malhotice, okr. Přerov, 250m2

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Malhotice

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního objektu 3000 m2

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 3000 m2

Kyselovská, Vlkoš

1 800 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem skladového prostoru 250 m2 Wilsonova, Přerov

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 250 m2

Wilsonova, Přerov, Přerov I-Město

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Skladovací hala / Prosenice u Přerova

Skladovací prostory

Prosenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacích prostor v centru města Přerova

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce, provoz: 250 m2

Wilsonova, Přerov, Přerov I-Město

20 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem - skladovací a výrobní prostory,2890 m2 - Hranice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Olomoucká, Hranice, Hranice I-Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3811,"locality_name":"Jesen\u00edk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3805,"locality_name":"Olomouc","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3709,"locality_name":"Prost\u011bjov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3808,"locality_name":"P\u0159erov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3809,"locality_name":"\u0160umperk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist