Pronájem skladů Plzeň sever (100+)

Získat větší skladovací prostory v Plzni sever není vždy snadné. Podnikat a mít kde uložit všechen svůj sortiment, to by měl být základ úspěchu. Nemáte-li však dostatečnou finanční hotovost, mohl by vše vyřešit pronájem skladů Plzeň sever. Nabídek sklady v pronájmu Plzeň sever na Eurobydleni.cz najdete samozřejmě mnoho. Postačí si jen vymezit trochu volného času a zadat požadované parametry do našeho vyhledávače. Pro pronájem skladovacích prostor Plzeň sever se vám naskytne mnoho příležitostí, stačí je pouze využít. Takže není čas otálet, sklady Plzeň sever pronájem na vás čekají, začněte si vybírat.

Sklady k pronájmu Plzeň sever

Při krátkodobém náporu, u internetových obchodů se jedná především o vánoční období, lze očekávat, že přeci jen menší sklad vám příliš vyhovovat nebude. I z toho důvodu je lepší využít pronájem skladovací plochy Plzeň sever, kdy budete mít dostatek místa na uskladnění čehokoliv. Ono získat skladovací prostory Plzeň sever pronájem nemusí být snadné.

Pronájem skladovacích prostor Plzeň sever

Díky naší nabídce již nebudete muset zjišťovat všechny možnosti pronájmu skladů v Plzni sever, Ušetříte tak čas a samozřejmě i peníze, což je jistě skvělá zpráva. A nejlepší na tom, když si obstaráte pronájem skladu Plzeň sever přesně podle vašich představ, můžete jej využívat jen po dobu, kdy budou prostory třeba. Poté již smlouvu s předmětem sklady Plzeň sever pronájem nemusíte prodlužovat.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Plzeň sever , v kategorii komerční nemovitosti Plzeň sever jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Plzeň sever, pronájmy komerční nemovitost Plzeň sever, dražby komerčních nemovitostí Plzeň sever, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem skladu Plzeň sever pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem skladu Plzeň sever příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Plzeň sever na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Plzeň sever, pronájem skladu Plzeň sever, dražby skladů Plzeň sever, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem skladu Plzeň sever ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem skladu Plzeň sever zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem skladu Plzeň sever Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem novostavby skladových ploch 5000 m2

Skladovací prostory

U Mexika, Nýřany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladovací hala, 1x 220 m2, 1x 300 m2, Všeruby

Skladovací prostory, lokalita: Samota

Všeruby, Radimovice

50 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, Město Touškov

Skladovací prostory, pozemek: 100 m2, kanceláře: 70 m2

Dolní náměstí, Město Touškov

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Moderní skladové prostory 250.000 m2, Plzeň- sever

Skladovací prostory, lokalita: Rušná část obce

Blatnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem skladů Plzeň Nýřany

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Hřbitovní, Nýřany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Nebytové prostory v Trnové

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Klidná část obce

Trnová

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem moderní sklad 5000 - 30000 m2, Plzeň/Nýřany

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Nýřany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem moderních průmyslových ploch 10000m2, Nýřany

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Logistická, Nýřany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3401,"locality_name":"Doma\u017elice","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3404,"locality_name":"Klatovy","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3406,"locality_name":"Plze\u0148 jih","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3405,"locality_name":"Plze\u0148 m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3407,"locality_name":"Plze\u0148 sever","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3408,"locality_name":"Rokycany","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3410,"locality_name":"Tachov","show":"checkbox|text","parent_id":43,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist