Skladovací prostory Pardubický kraj (100+)

Potřebujete skladovací prostory Pardubický kraj a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Pardubickém kraji, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Pardubický kraj je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Pardubickém kraji. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Pardubický kraj, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Pardubický kraj

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Pardubický kraj dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Pardubický kraj tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Pardubickém kraji nabízíme velice dostupné sklady Pardubický kraj, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj , v kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubický kraj, pronájmy komerční nemovitost Pardubický kraj, dražby komerčních nemovitostí Pardubický kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Pardubický kraj pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Pardubický kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Pardubický kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Pardubický kraj, pronájem skladu Pardubický kraj, dražby skladů Pardubický kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Pardubický kraj ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Pardubický kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Pardubický kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Skladový areál s alternativním využitím k bydlení i podnikání za...

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Gorkého, Svitavy, Svitavy-město

2 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nabízíme Vám k pronájmu skladovací prostory pod náměstím ve Svitavách

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Svitavy

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Komerční budova 1389 m Úhřetická Lhota, 6403 m2

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 6403 m2

Úhřetická Lhota

4 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej skladových avýrobních prostor v Chrudimi

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1415 m2, kanceláře: 1 m2,...

K Májovu, Chrudim, Chrudim IV

6 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Naše realitní kancelář Directreal SPOLU Vám nabízí ke koupi...

Skladovací prostory

Borová, Česká Třebová

3 390 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacích prostor Opatovice nad Labem 47 m2

Skladovací prostory

Jozífova, Opatovice nad Labem

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 292 m2, Pardubice - Dukla

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Milheimova, Pardubice, Zelené Předměstí

600 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem skladu 500 m2, rampa, PARDUBICE

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, provoz:...

Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

PRODEJ skladové budovy s kancelářemi, Pardubice Semtín

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Pardubice, Semtín

3 950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem skladové haly 1.600 m2, PARDUBICE

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, provoz:...

Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

PRODEJ skladové budovy na rampě, Pardubice Semtín

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Pardubice, Semtín

3 850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 1900 m2, Pardubice - Černá za Bory

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, kanceláře: 240 m2, obchod: 240 m2

Průmyslová, Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist