Pronájem skladů Pardubice (100+)

Získat větší skladovací prostory v Pardubicích není vždy snadné. Podnikat a mít kde uložit všechen svůj sortiment, to by měl být základ úspěchu. Nemáte-li však dostatečnou finanční hotovost, mohl by vše vyřešit pronájem skladů Pardubice. Nabídek sklady v pronájmu Pardubice na Eurobydleni.cz najdete samozřejmě mnoho. Postačí si jen vymezit trochu volného času a zadat požadované parametry do našeho vyhledávače. Pro pronájem skladovacích prostor Pardubice se vám naskytne mnoho příležitostí, stačí je pouze využít. Takže není čas otálet, sklady Pardubice pronájem na vás čekají, začněte si vybírat.

Sklady k pronájmu Pardubice

Při krátkodobém náporu, u internetových obchodů se jedná především o vánoční období, lze očekávat, že přeci jen menší sklad vám příliš vyhovovat nebude. I z toho důvodu je lepší využít pronájem skladovací plochy Pardubice, kdy budete mít dostatek místa na uskladnění čehokoliv. Ono získat skladovací prostory Pardubice pronájem nemusí být snadné.

Pronájem skladovacích prostor Pardubice

Díky naší nabídce již nebudete muset zjišťovat všechny možnosti pronájmu skladů v Pardubicích, Ušetříte tak čas a samozřejmě i peníze, což je jistě skvělá zpráva. A nejlepší na tom, když si obstaráte pronájem skladu Pardubice přesně podle vašich představ, můžete jej využívat jen po dobu, kdy budou prostory třeba. Poté již smlouvu s předmětem sklady Pardubice pronájem nemusíte prodlužovat.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubice , v kategorii komerční nemovitosti Pardubice jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubice, pronájmy komerční nemovitost Pardubice, dražby komerčních nemovitostí Pardubice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem skladu Pardubice pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem skladu Pardubice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Pardubice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Pardubice, pronájem skladu Pardubice, dražby skladů Pardubice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem skladu Pardubice ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem skladu Pardubice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem skladu Pardubice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, skladová hala, 354 m2, Pardubice - Semtín

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Pardubice, Semtín

10 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladové prostory, Pardubice - Semtín

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Pardubice, Semtín

500 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladovací a výrobní prostory, 4320 m2, Pardubice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklady, Hrobice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Hrobice

40 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacích prostor Opatovice nad Labem 47 m2

Skladovací prostory

Jozífova, Opatovice nad Labem

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 292 m2, Pardubice - Dukla

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Milheimova, Pardubice, Zelené Předměstí

600 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem skladu 500 m2, rampa, PARDUBICE

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, provoz:...

Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem skladové haly 1.600 m2, PARDUBICE

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, provoz:...

Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 1900 m2, Pardubice - Černá za Bory

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, kanceláře: 240 m2, obchod: 240 m2

Průmyslová, Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladové prostory, Staré Hradiště, Fáblovka

Skladovací prostory, lokalita: Rušná část obce, kanceláře: 63 m2, obchod: 63 m2

Staré Hradiště

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pardubice - pronájem nebytových prostor v centru města

Skladovací prostory, pozemek: 335 m2, kanceláře: 30 m2

Mezi Mosty, Pardubice, Bílé Předměstí

670 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem - moderní skladovací a výrobní prostory až 31.000 m2,...

Skladovací prostory, lokalita: Rušná část obce

Pardubice, Pardubice VII

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist