Skladovací prostory Pardubice (100+)

Potřebujete skladovací prostory Pardubice a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Pardubicích, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Pardubice je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Pardubicích. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Pardubice, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Pardubice

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Pardubice dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Pardubice tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Pardubicích nabízíme velice dostupné sklady Pardubice, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubice , v kategorii komerční nemovitosti Pardubice jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubice, pronájmy komerční nemovitost Pardubice, dražby komerčních nemovitostí Pardubice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Pardubice pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Pardubice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Pardubice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Pardubice, pronájem skladu Pardubice, dražby skladů Pardubice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Pardubice ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Pardubice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Pardubice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, skladová hala, 354 m2, Pardubice - Semtín

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Pardubice, Semtín

10 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladové prostory, Pardubice - Semtín

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Pardubice, Semtín

500 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, skladovací a výrobní prostory, 4320 m2, Pardubice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Komerční budova 1389 m Úhřetická Lhota, 5000 m2

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 6403 m2

Úhřetická Lhota

4 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklady, Hrobice

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Hrobice

40 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacích prostor Opatovice nad Labem 47 m2

Skladovací prostory

Jozífova, Opatovice nad Labem

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 292 m2, Pardubice - Dukla

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Milheimova, Pardubice, Zelené Předměstí

600 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem skladu 500 m2, rampa, PARDUBICE

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, provoz:...

Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

PRODEJ skladové budovy s kancelářemi, Pardubice Semtín

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Pardubice, Semtín

3 950 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem skladové haly 1.600 m2, PARDUBICE

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, provoz:...

Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

PRODEJ skladové budovy na rampě, Pardubice Semtín

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek:...

Pardubice, Semtín

3 850 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 1900 m2, Pardubice - Černá za Bory

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, kanceláře: 240 m2, obchod: 240 m2

Průmyslová, Pardubice, Pardubičky

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist