Skladovací prostory Olomouc (100+)

Potřebujete skladovací prostory Olomouc a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Olomouci, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Olomouc je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Olomouci. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Olomouc, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Olomouc

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Olomouc dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Olomouc tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Olomouci nabízíme velice dostupné sklady Olomouc, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Olomouc , v kategorii komerční nemovitosti Olomouc jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Olomouc, pronájmy komerční nemovitost Olomouc, dražby komerčních nemovitostí Olomouc, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Olomouc pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Olomouc příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Olomouc na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Olomouc, pronájem skladu Olomouc, dražby skladů Olomouc, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Olomouc ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Olomouc zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Olomouc Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem: skladovací hala 856m2, Olomouc

Skladovací prostory

Železniční, Olomouc, Chválkovice

1 145 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, hala, 1000 m2, Unčovice

Skladovací prostory

Litovel, Unčovice

53 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního objektu Olomouc - Holice

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1000...

U cukrovaru, Olomouc, Holice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem nebyt. prostor ve Velké Bystřici - ul. Žižkova

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce

Žižkova, Velká Bystřice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 60 m2, Olomouc, ul. Lazecká

Skladovací prostory, lokalita: Sídliště

Lazecká, Olomouc, Lazce

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladových/výrobních ploch 4500 m2, Olomouc

Skladovací prostory

Dolní novosadská, Olomouc, Nové Sady

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem skladových/výrobních ploch 12.500 m2, Olomouc

Skladovací prostory

Štúrova, Olomouc, Nedvězí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovací haly v Olomouci

Skladovací prostory

Příčná, Olomouc, Hodolany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem skladu se službami, Olomouc

Skladovací prostory

Olomouc, Nemilany

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem haly 696m2 v Olomouci s oplocenkou 152m2

Skladovací prostory

Železniční, Olomouc, Chválkovice

1 100 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem skladových prostor v Olomouci v areálu Frol a.s, ul. K...

Skladovací prostory

K Mrazírnám, Olomouc, Hodolany

155 520 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad 110 m2, Velká Bystřice, ul. Nádražní

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Nádražní I, Velká Bystřice

7 300 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3811,"locality_name":"Jesen\u00edk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3805,"locality_name":"Olomouc","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3709,"locality_name":"Prost\u011bjov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3808,"locality_name":"P\u0159erov","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3809,"locality_name":"\u0160umperk","show":"checkbox|text","parent_id":124,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist