Skladovací prostory Královéhradecký kraj (100+)

Potřebujete skladovací prostory Královéhradecký kraj a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Královéhradeckém kraji, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Královéhradecký kraj je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Královéhradeckém kraji. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Královéhradecký kraj, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Královéhradecký kraj

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Královéhradecký kraj dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Královéhradecký kraj tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Královéhradeckém kraji nabízíme velice dostupné sklady Královéhradecký kraj, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Královéhradecký kraj , v kategorii komerční nemovitosti Královéhradecký kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Královéhradecký kraj, pronájmy komerční nemovitost Královéhradecký kraj, dražby komerčních nemovitostí Královéhradecký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Královéhradecký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Královéhradecký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Královéhradecký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Královéhradecký kraj, pronájem skladu Královéhradecký kraj, dražby skladů Královéhradecký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Královéhradecký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Královéhradecký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Královéhradecký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, komerční prostory, Dětenice

Skladovací prostory, pozemek: 1000 m2, kanceláře: 1000 m2

Dětenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, Dětenice

Skladovací prostory, pozemek: 7000 m2, kanceláře: 7000 m2

Dětenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, komerční prostory, Dětenice

Skladovací prostory, pozemek: 7000 m2, kanceláře: 7000 m2

Dětenice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem haly ve skladištní oblasti,1000 m2, Hradec Krákové - Slezské...

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Hradec Králové

800 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem skladových prostor s kanceláří, 112 m2, Pražská třída,...

Skladovací prostory, kanceláře: 112 m2

Pražská třída, Hradec Králové, Kukleny

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladu v centru, 298 m2, Hradec Králové - ul. Škroupova.

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 298 m2

Škroupova, Hradec Králové

250 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem levného skládku v centru města Trutnova

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 1...

Na Struze, Trutnov, Dolní Předměstí

2 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacího prostoru v Úpici

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 1...

Palackého, Úpice

20 700 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovací haly - plochy 345 m2 v Malých Svatoňovicích

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1 m2,...

Úpická, Malé Svatoňovice

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacího prostoru na okraji Trutnova

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1 m2,...

Kladská, Trutnov, Poříčí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, Sklad, 760 m2, Hradec Králové, Koutníkova

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Koutníkova, Hradec Králové, Plotiště nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, Sklad, 176 m2, Hradec Králové,

Skladovací prostory

Hradec Králové, Plotiště nad Labem

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3602,"locality_name":"Hradec Kr\u00e1lov\u00e9","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3604,"locality_name":"Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3605,"locality_name":"N\u00e1chod","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3607,"locality_name":"Rychnov nad Kn\u011b\u017enou","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3610,"locality_name":"Trutnov","show":"checkbox|text","parent_id":86,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist