Skladovací prostory Jindřichův Hradec (100+)

Potřebujete skladovací prostory Jindřichův Hradec a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Jindřichově Hradci, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Jindřichův Hradec je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Jindřichově Hradci. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Jindřichův Hradec, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Jindřichův Hradec

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Jindřichův Hradec dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Jindřichův Hradec tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Jindřichově Hradci nabízíme velice dostupné sklady Jindřichův Hradec, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Jindřichův Hradec , v kategorii komerční nemovitosti Jindřichův Hradec jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Jindřichův Hradec, pronájmy komerční nemovitost Jindřichův Hradec, dražby komerčních nemovitostí Jindřichův Hradec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Jindřichův Hradec pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Jindřichův Hradec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Jindřichův Hradec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Jindřichův Hradec, pronájem skladu Jindřichův Hradec, dražby skladů Jindřichův Hradec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Jindřichův Hradec ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Jindřichův Hradec zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Jindřichův Hradec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem skladového prostoru 89 m2 Vídeňská, Jindřichův Hradec...

Skladovací prostory, lokalita: Rušná část obce, kanceláře: 89 m2

Vídeňská, Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec III

5 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej, sklady, 2079 m2, České Velenice

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Vitorazská, České Velenice

7 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního areaálu

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Polosamota, pozemek: 8223...

Jindřichův Hradec, Dolní Skrýchov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklady, Jindřichův Hradec

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 10302 m2

U Dolního Skrýchova, Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec II

400 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem: skladovací a výrobní prostory až 15.000 m2, Jindřichův...

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Jindřichův Hradec, Jindřichův Hradec III

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem chalupy na komerční využití

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Centrum obce, pozemek: 600...

Horní Skrýchov

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3303,"locality_name":"Jind\u0159ich\u016fv Hradec","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3306,"locality_name":"Prachatice","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3305,"locality_name":"P\u00edsek","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3307,"locality_name":"Strakonice","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3308,"locality_name":"T\u00e1bor","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3301,"locality_name":"\u010cesk\u00e9 Bud\u011bjovice","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3302,"locality_name":"\u010cesk\u00fd Krumlov","show":"checkbox|text","parent_id":35,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist