Skladovací prostory Jablonec nad Nisou (100+)

Potřebujete skladovací prostory Jablonec nad Nisou a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Jablonci nad Nisou, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Jablonec nad Nisou je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Jablonci nad Nisou. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Jablonec nad Nisou, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Jablonec nad Nisou

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Jablonec nad Nisou dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Jablonec nad Nisou tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Jablonci nad Nisou nabízíme velice dostupné sklady Jablonec nad Nisou, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Jablonec nad Nisou , v kategorii komerční nemovitosti Jablonec nad Nisou jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Jablonec nad Nisou, pronájmy komerční nemovitost Jablonec nad Nisou, dražby komerčních nemovitostí Jablonec nad Nisou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Jablonec nad Nisou pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Jablonec nad Nisou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Jablonec nad Nisou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Jablonec nad Nisou, pronájem skladu Jablonec nad Nisou, dražby skladů Jablonec nad Nisou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Jablonec nad Nisou ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Jablonec nad Nisou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Jablonec nad Nisou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, hala, 80 m2, Jablonec nad Nisou, ul. V Aleji

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

V Aleji, Jablonec nad Nisou

4 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem výrobní skladový prostor - Smržovka

Skladovací prostory, kanceláře: 114 m2

Smržovka

8 900 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Oplocený pozemek k pronájmu

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 600 m2, provoz: 600 m2

Pionýrů, Jablonec nad Nisou, Jablonecké Paseky

4 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, Sklad, Jablonec nad Nisou, Na Hutích

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Na Hutích, Jablonec nad Nisou

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor 64m2, Jablonec n.N., Lidická ul.

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Lidická, Jablonec nad Nisou

3 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladových prostor blízko centra, Jablonec n.N., Revoluční...

Skladovací prostory, provoz: 22 m2, obchod: 50 m2

Revoluční, Jablonec nad Nisou, Vrkoslavice

3 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, haly,350m2(méně i více),možnost kanceláře se...

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

K Černé studnici, Jablonec nad Nisou

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

PRONÁJEM Hala (416 m2) v centru obce Lučany n.N.

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce

Lučany nad Nisou

600 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Prodej, 15100m2, Smržovka

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Rooseweltova, Smržovka

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem objektu v Lukášově - Jablonec n.N.

Skladovací prostory

Jablonec nad Nisou, Lukášov

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej skladovacích prostor s velkou garáží v Desné

Skladovací prostory

Desná, Desná III

490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor v obci Jablonec nad Nisou

Skladovací prostory, lokalita: Centrum obce, pozemek: 550 m2, kanceláře: 142 m2

Masná, Jablonec nad Nisou

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist