Pronájem skladů Hodonín (100+)

Získat větší skladovací prostory v Hodoníně není vždy snadné. Podnikat a mít kde uložit všechen svůj sortiment, to by měl být základ úspěchu. Nemáte-li však dostatečnou finanční hotovost, mohl by vše vyřešit pronájem skladů Hodonín. Nabídek sklady v pronájmu Hodonín na Eurobydleni.cz najdete samozřejmě mnoho. Postačí si jen vymezit trochu volného času a zadat požadované parametry do našeho vyhledávače. Pro pronájem skladovacích prostor Hodonín se vám naskytne mnoho příležitostí, stačí je pouze využít. Takže není čas otálet, sklady Hodonín pronájem na vás čekají, začněte si vybírat.

Sklady k pronájmu Hodonín

Při krátkodobém náporu, u internetových obchodů se jedná především o vánoční období, lze očekávat, že přeci jen menší sklad vám příliš vyhovovat nebude. I z toho důvodu je lepší využít pronájem skladovací plochy Hodonín, kdy budete mít dostatek místa na uskladnění čehokoliv. Ono získat skladovací prostory Hodonín pronájem nemusí být snadné.

Pronájem skladovacích prostor Hodonín

Díky naší nabídce již nebudete muset zjišťovat všechny možnosti pronájmu skladů v Hodoníně, Ušetříte tak čas a samozřejmě i peníze, což je jistě skvělá zpráva. A nejlepší na tom, když si obstaráte pronájem skladu Hodonín přesně podle vašich představ, můžete jej využívat jen po dobu, kdy budou prostory třeba. Poté již smlouvu s předmětem sklady Hodonín pronájem nemusíte prodlužovat.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Hodonín , v kategorii komerční nemovitosti Hodonín jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Hodonín, pronájmy komerční nemovitost Hodonín, dražby komerčních nemovitostí Hodonín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem skladu Hodonín pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem skladu Hodonín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Hodonín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Hodonín, pronájem skladu Hodonín, dražby skladů Hodonín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem skladu Hodonín ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem skladu Hodonín zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem skladu Hodonín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Velmi levný nájem 4 km od Kyjova

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Milotická, Svatobořice-Mistřín, Svatobořice

250 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem skladových prostor, Svatobořice - Mistřín

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, obchod: 650 m2

Milotická, Svatobořice-Mistřín, Svatobořice

13 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacího prostoru v Hýslích

Skladovací prostory, pozemek: 1000 m2, kanceláře: 500 m2

Hýsly

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem, Sklad, Výroba, 222m2, Strážnice, okr. Hodonín

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Veselská, Strážnice

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

K pronájmu prostory k podnikání

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce

Veselská, Strážnice, Strážnice na Moravě

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Sklad v dosahu obchodního centra Hodonína, 1500 m2

Skladovací prostory

Smetanova, Hodonín

51 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem skladovacího prostoru, 245 m2, Hodonín

Skladovací prostory, účel: Výroba, sklad, lokalita: Okraj obce, provoz: 245 m2

Brněnská, Hodonín

9 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem hal ke skladování či výrobě

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Kyjov, Nětčice

300 Kč/rok/m2
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3701,"locality_name":"Blansko","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3702,"locality_name":"Brno-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3703,"locality_name":"Brno-venkov","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3704,"locality_name":"B\u0159eclav","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3706,"locality_name":"Hodon\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3712,"locality_name":"Vy\u0161kov","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3713,"locality_name":"Znojmo","show":"checkbox|text","parent_id":116,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist