Skladovací prostory Chrudim (100+)

Potřebujete skladovací prostory Chrudim a stále jste ve vašem okolí nenašli nic ideálního? Nezoufejte, neboť na Eurobydleni.cz si můžete vybrat přesně takové sklady v Chrudimi, které se budou hodit k vašemu druhu podnikání. Ačkoliv se může zdát, že skladovací prostor Chrudim je velice těžko k sehnání, u nás zcela jistě natrefíte přesně na takový, který vám bude plně vyhovovat. Našim návštěvníkům přinášíme skvělé nabídky nemovitostí přímo z okolí Chrudimi. Nejinak je tomu i u skladovacích prostor Chrudim, se kterými máte jistotu kvalitních nabídek.

Sklady Chrudim

Na Eurobydleni.cz stačí pouze zadat parametry a my vám již sklady Chrudim dodáme jako na stříbrném podnosu. Využijte výhodných nabídek. Zakládáme si na precizním přístupu. Námi nabízené skladovací prostory Chrudim tudíž budou plně odpovídat všemu, co od nich očekáváte. Proto neváhejte a využijte naší nabídky, právě v okolí Chrudimi nabízíme velice dostupné sklady Chrudim, které vám pomohou při uskladnění všeho, co potřebujete.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Chrudim , v kategorii komerční nemovitosti Chrudim jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Chrudim, pronájmy komerční nemovitost Chrudim, dražby komerčních nemovitostí Chrudim, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je sklady Chrudim pokud hledání vhodné nemovitosti sklady Chrudim příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii sklady Chrudim na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej skladu Chrudim, pronájem skladu Chrudim, dražby skladů Chrudim, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde sklady Chrudim ?

Chcete zpřesnit výběr sklady Chrudim zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané sklady Chrudim Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej skladových avýrobních prostor v Chrudimi

Skladovací prostory, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1415 m2, kanceláře: 1 m2,...

K Májovu, Chrudim, Chrudim IV

6 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem skladů v Hlinsku

Skladovací prostory, pozemek: 950 m2, kanceláře: 8 m2

Purkyňova, Hlinsko

100 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, sklad, 353 m2, Medlešice

Skladovací prostory, lokalita: Klidná část obce

Chrudim, Medlešice

13 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodních a skladových prostorův Chrudimi

Skladovací prostory, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, pozemek: 350...

Poděbradova, Chrudim, Chrudim IV

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist