Pronájem restaurace Semily (100+)

Pokud nechcete restauraci v Semilech přímo kupovat, využijte jejího pronájmu. Pro pronájem restaurace Semily nepotřebujete žádné obrovské finanční prostředky. Získáte tak velice rychle a za dostupné peníze přesně takovou restauraci k pronájmu Semily, který vám bude vyhovovat. Vypiplat si poté z ničeho klientelu je již věc druhá. Ale pokud máte obchodního ducha, nebude to problém. Spojit tak příjemné s užitečným v rámci pronájmu restaurace Semily je již otázkou času. Záleží pak jen na vás, zda zvolíte pronájem restaurace bez odstupného Semily či jinou formu.

Restaurace Semily pronájem

Projděte si v naší nabídce restaurace k pronájmu Semily a vyberte si takové, které vás osloví. Projít si poté několik prohlídek již jistě nebude takový problém. Přeci jen nehledáte nic jednorázového, ale spíše místo, kde budete díky pronajaté restauraci Semily trávit všechen svůj čas. Z takové restaurace Semily pronájem si pak vyberete tu, která vám bude plně vyhovovat. Pokud však hledáte pronájem baru Semily, ani to není problém. Vyberte si z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Semily , v kategorii komerční nemovitosti Semily jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Semily, pronájmy komerční nemovitost Semily, dražby komerčních nemovitostí Semily, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem restaurace Semily pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem restaurace Semily příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Semily na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Semily, pronájem restaurace Semily, dražby restaurací Semily, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem restaurace Semily ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem restaurace Semily zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem restaurace Semily Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem zařízené restaurace v Turnově II

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 100 m2

Turnov

15 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace, Semily

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce

Nádražní, Semily, Podmoklice

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace, Lomnice nad Popelkou, okr. Semily

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 350 m2, obchod: 350 m2

plk. Truhláře, Lomnice nad Popelkou

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace, Jilemnice

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Masarykovo náměstí, Jilemnice

26 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, restaurace, 100 m2, Turnov, ul. Nádražní

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce

Nádražní, Turnov

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, kiosek, Horka u Staré Paky

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 5114 m2

Horka u Staré Paky

84 000 Kč/rok
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist