Prodej restaurace Semily (100+)

Mít svou vlastní restauraci třeba v Semilech je odjakživa sen mnohých českých podnikatelů, neboť v gastronomii se mohou točit zajímavé peníze. Z toho důvodu je i velmi hledanou frází prodej restaurace Semily. Získat vlastní pohostinství, ve kterém si můžete vybudovat jméno, není zcela jistě špatným startovacím bodem. Důležitý je ovšem faktor místa, neboť i sebelepší hostinský nemůže přitáhnout lidi na místo, kam spíše zabloudíte. Proto je také dobré si projít restaurace Semily prodej. V naší databázi jsou restaurace na prodej Semily přesně podle vámi požadovaných kritérií.

Restaurace Semily prodej

Vychutnat si dobré pivo, k tomu pravý český gulášek nebo vypít láhev francouzského vína a k tomu skvělou rybu z moře. I takto se může odvíjet vaše budoucnost podniku, který najdete přes inzerát prodej restaurace Semily. Získat klientelu, která k vám bude chodit na jídlo i pití nemusí být tak obtížné. Vyberte si proto restaurace Semily prodej dle svého a odstartujte svou gastronomickou kariéru. A není nutné začínat hned u restaurací, klidně se můžete zaměřit i na bar. U nás najdete i prodej baru Semily, stačí si vybrat z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Semily , v kategorii komerční nemovitosti Semily jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Semily, pronájmy komerční nemovitost Semily, dražby komerčních nemovitostí Semily, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej restaurace Semily pokud hledání vhodné nemovitosti prodej restaurace Semily příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Semily na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Semily, pronájem restaurace Semily, dražby restaurací Semily, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej restaurace Semily ?

Chcete zpřesnit výběr prodej restaurace Semily zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej restaurace Semily Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, restaurace, Rokytnice nad Jizerou

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 800 m2

Rokytnice nad Jizerou, Horní Rokytnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace o velikosti 180 m2 v Rovensku pod Troskami

Restaurace, bar, účel: Stravování, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1600 m2,...

Revoluční, Rovensko pod Troskami

1 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, restaurace, 1159 m2, Poniklá

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce

Poniklá

2 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, Kiosek, 150m2, Horka u Staré Paky,

Restaurace, bar, pozemek: 5114 m2

Horka u Staré Paky

2 557 000 Kč
TOPlist TOPlist

Větší horská restaurace s prodejnou v Krkonoších, v horském středisku...

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1248 m2

Vítkovice

3 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist