Prodej restaurace Pardubický kraj (100+)

Mít svou vlastní restauraci třeba v Pardubickém kraji je odjakživa sen mnohých českých podnikatelů, neboť v gastronomii se mohou točit zajímavé peníze. Z toho důvodu je i velmi hledanou frází prodej restaurace Pardubický kraj. Získat vlastní pohostinství, ve kterém si můžete vybudovat jméno, není zcela jistě špatným startovacím bodem. Důležitý je ovšem faktor místa, neboť i sebelepší hostinský nemůže přitáhnout lidi na místo, kam spíše zabloudíte. Proto je také dobré si projít restaurace Pardubický kraj prodej. V naší databázi jsou restaurace na prodej Pardubický kraj přesně podle vámi požadovaných kritérií.

Restaurace Pardubický kraj prodej

Vychutnat si dobré pivo, k tomu pravý český gulášek nebo vypít láhev francouzského vína a k tomu skvělou rybu z moře. I takto se může odvíjet vaše budoucnost podniku, který najdete přes inzerát prodej restaurace Pardubický kraj. Získat klientelu, která k vám bude chodit na jídlo i pití nemusí být tak obtížné. Vyberte si proto restaurace Pardubický kraj prodej dle svého a odstartujte svou gastronomickou kariéru. A není nutné začínat hned u restaurací, klidně se můžete zaměřit i na bar. U nás najdete i prodej baru Pardubický kraj, stačí si vybrat z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj , v kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubický kraj, pronájmy komerční nemovitost Pardubický kraj, dražby komerčních nemovitostí Pardubický kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej restaurace Pardubický kraj pokud hledání vhodné nemovitosti prodej restaurace Pardubický kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Pardubický kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Pardubický kraj, pronájem restaurace Pardubický kraj, dražby restaurací Pardubický kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej restaurace Pardubický kraj ?

Chcete zpřesnit výběr prodej restaurace Pardubický kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej restaurace Pardubický kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, Restaurace, 420m2, Hradiště na Písku

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1748 m2, kanceláře: 420...

Staré Hradiště, Hradiště na Písku

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, restaurace, Horní Jelení

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 459 m2

5. května, Horní Jelení

2 199 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, stánek s občerstvením, Seč

Restaurace, bar, lokalita: Okraj obce

Čs. pionýrů, Seč

279 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, restaurace s bowlingem, 799 m2, Žamberk, okr. Ústí nad Orlicí

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 799 m2

Hluboká, Žamberk

3 995 000 Kč
TOPlist TOPlist

Restaurace - motorest v Horních Libchavách

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 961 m2

Libchavy, Horní Libchavy

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt, 655m2, Česká Třebová - Zhoř

Restaurace, bar, pozemek: 655 m2

Česká Třebová

1 690 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, restaurace, Moravská Třebová

Restaurace, bar, lokalita: Okraj obce

Svitavská, Moravská Třebová, Předměstí

4 250 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zavedené restaurace 188 m, nedaleko zámku v Litomyšli, u...

Restaurace, bar

Zahájská, Litomyšl, Zahájí

3 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace Zapského, Česká Třebová

Restaurace, bar, lokalita: Klidná část obce

Zapského, Česká Třebová

1 600 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej restaurace 3784 m2, Svojanov Starý Svojanov

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Svojanov, Starý Svojanov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, motorest, Rozhraní

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Rozhraní

4 175 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, restaurace, Veselí u Přelouče

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Veselí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist