Prodej restaurace Jablonec nad Nisou (100+)

Mít svou vlastní restauraci třeba v Jablonci nad Nisou je odjakživa sen mnohých českých podnikatelů, neboť v gastronomii se mohou točit zajímavé peníze. Z toho důvodu je i velmi hledanou frází prodej restaurace Jablonec nad Nisou. Získat vlastní pohostinství, ve kterém si můžete vybudovat jméno, není zcela jistě špatným startovacím bodem. Důležitý je ovšem faktor místa, neboť i sebelepší hostinský nemůže přitáhnout lidi na místo, kam spíše zabloudíte. Proto je také dobré si projít restaurace Jablonec nad Nisou prodej. V naší databázi jsou restaurace na prodej Jablonec nad Nisou přesně podle vámi požadovaných kritérií.

Restaurace Jablonec nad Nisou prodej

Vychutnat si dobré pivo, k tomu pravý český gulášek nebo vypít láhev francouzského vína a k tomu skvělou rybu z moře. I takto se může odvíjet vaše budoucnost podniku, který najdete přes inzerát prodej restaurace Jablonec nad Nisou. Získat klientelu, která k vám bude chodit na jídlo i pití nemusí být tak obtížné. Vyberte si proto restaurace Jablonec nad Nisou prodej dle svého a odstartujte svou gastronomickou kariéru. A není nutné začínat hned u restaurací, klidně se můžete zaměřit i na bar. U nás najdete i prodej baru Jablonec nad Nisou, stačí si vybrat z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Jablonec nad Nisou , v kategorii komerční nemovitosti Jablonec nad Nisou jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Jablonec nad Nisou, pronájmy komerční nemovitost Jablonec nad Nisou, dražby komerčních nemovitostí Jablonec nad Nisou, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej restaurace Jablonec nad Nisou pokud hledání vhodné nemovitosti prodej restaurace Jablonec nad Nisou příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Jablonec nad Nisou na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Jablonec nad Nisou, pronájem restaurace Jablonec nad Nisou, dražby restaurací Jablonec nad Nisou, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej restaurace Jablonec nad Nisou ?

Chcete zpřesnit výběr prodej restaurace Jablonec nad Nisou zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej restaurace Jablonec nad Nisou Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej, komerční objekt, 228 m2, Jablonec nad Nisou

Restaurace, bar, lokalita: Okraj obce, pozemek: 250 m2

Svatopluka Čecha, Jablonec nad Nisou

5 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, bar, 180 m2, Smržovka

Restaurace, bar, lokalita: Rušná část obce

Rooseweltova, Smržovka

4 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej zavedené restaurace a baru Jizera v Masarykově ulici v...

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 1213 m2

Masarykova, Železný Brod

3 450 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist