Pronájem restaurace Česká Lípa (100+)

Pokud nechcete restauraci v České Lípě přímo kupovat, využijte jejího pronájmu. Pro pronájem restaurace Česká Lípa nepotřebujete žádné obrovské finanční prostředky. Získáte tak velice rychle a za dostupné peníze přesně takovou restauraci k pronájmu Česká Lípa, který vám bude vyhovovat. Vypiplat si poté z ničeho klientelu je již věc druhá. Ale pokud máte obchodního ducha, nebude to problém. Spojit tak příjemné s užitečným v rámci pronájmu restaurace Česká Lípa je již otázkou času. Záleží pak jen na vás, zda zvolíte pronájem restaurace bez odstupného Česká Lípa či jinou formu.

Restaurace Česká Lípa pronájem

Projděte si v naší nabídce restaurace k pronájmu Česká Lípa a vyberte si takové, které vás osloví. Projít si poté několik prohlídek již jistě nebude takový problém. Přeci jen nehledáte nic jednorázového, ale spíše místo, kde budete díky pronajaté restauraci Česká Lípa trávit všechen svůj čas. Z takové restaurace Česká Lípa pronájem si pak vyberete tu, která vám bude plně vyhovovat. Pokud však hledáte pronájem baru Česká Lípa, ani to není problém. Vyberte si z naší nabídky.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Česká Lípa , v kategorii komerční nemovitosti Česká Lípa jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Česká Lípa, pronájmy komerční nemovitost Česká Lípa, dražby komerčních nemovitostí Česká Lípa, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem restaurace Česká Lípa pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem restaurace Česká Lípa příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii restaurace Česká Lípa na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej restaurace Česká Lípa, pronájem restaurace Česká Lípa, dražby restaurací Česká Lípa, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde pronájem restaurace Česká Lípa ?

Chcete zpřesnit výběr pronájem restaurace Česká Lípa zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané pronájem restaurace Česká Lípa Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem stylové restaurace v centru Nového Boru

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce

Sloupská, Nový Bor

20 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčních prostor v Mimoni s možností parkování na...

Restaurace, bar, účel: Smíšený, lokalita: Rušná část obce

Nádražní, Mimoň, Mimoň III

3 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Dům ke komerčnímu využití v centru Nového Boru, 697m2

Restaurace, bar

Gen. Svobody, Nový Bor, Arnultovice

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Sezónní restaurace v centru České Lípy

Restaurace, bar, lokalita: Centrum obce, pozemek: 100 m2, provoz: 100 m2,...

náměstí T. G. Masaryka, Česká Lípa

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem restaurace a baru, ul. Hornická, sídl. Špičák v ČL

Restaurace, bar, lokalita: Sídliště, pozemek: 700 m2, kanceláře: 50 m2, provoz:...

Hornická, Česká Lípa

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem zavedené, dobře fungující restaurace v Holanech u České...

Restaurace, bar, účel: Stravování, lokalita: Centrum obce

Holany

4 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist