Volné obchodní prostory Svitavy (100+)

Potřebujete volné obchodní prostory Svitavy pro vaše podnikání a stále se vám nedaří žádné najít? V tom případě u nás se vám toto stát nemůže. Nabízíme obchodní prostory Svitavy přesně podle vašich potřeb a především představ. Stačí si zadat hledané parametry a získáte nabídku jako ušitou přímo vám na míru. Využijte tedy skvělé možnosti a získejte obchodní prostor Svitavy, díky kterému váš obchod začne opravdu vzkvétat.

Obchodní prostor Svitavy

Ačkoliv se může zdát, že v současné době je v Svitavách nabídek na pronájem jakýchkoliv obchodních prostor mnoho, opak je pravdou. Najít si vskutku dobré místo, není tak snadné. Dokonalé volné obchodní prostory Svitavy, díky kterým byste mohli posunout své podnikání o stupeň výše, se zase tak snadno nehledají. Naštěstí ale máte na své straně odborníky, nás. Dokážeme vám pomoci s hledáním. Získejte tak obchodní prostory Svitavy, které vám budou plně vyhovovat. Vyberte si opravdu takové obchodní prostory v Svitavách, kde se budete cítit opravdu jako doma.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Svitavy , v kategorii komerční nemovitosti Svitavy jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Svitavy, pronájmy komerční nemovitost Svitavy, dražby komerčních nemovitostí Svitavy, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je obchodní prostory Svitavy pokud hledání vhodné nemovitosti obchodní prostory Svitavy příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Svitavy na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Svitavy, pronájem obchodních prostor Svitavy, dražby obchodních prostor Svitavy, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde obchodní prostory Svitavy ?

Chcete zpřesnit výběr obchodní prostory Svitavy zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané obchodní prostory Svitavy Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, obchod, 61 m2, Litomyšl

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Smetanovo náměstí, Litomyšl, Litomyšl-Město

30 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem nebytových prostor 65 m2, Jevíčko

Obchodní prostor, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, pozemek: 657...

Kostelní, Jevíčko

4 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního domu v centru Jevíčka

Obchodní prostor, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, pozemek: 657...

Kostelní, Jevíčko

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Komerční objekt

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Květná

1 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nemovitost v centru historické obce

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Na drahách, Bystré

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Velké prodejní prostory u frekventované silnice

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Sluneční údolí, Březová nad Svitavou

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchod, kancelář, 150 m2, Moravská Třebová, okr. Svitavy

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, pozemek: 150 m2, kanceláře: 150 m2

Čs. armády, Moravská Třebová, Město

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, Moravská Třebová

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Lanškrounská, Moravská Třebová, Předměstí

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, Moravská Třebová - centrum

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 38 m2, obchod: 38 m2

Cihlářova, Moravská Třebová, Město

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Atypická starší vila k rekonstrukci za hubičku

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Kamenná Horka, Moravská Kamenná Horka

550 000 Kč
TOPlist TOPlist

Investiční nabídka v centru města

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

náměstí Míru, Svitavy, Čtyřicet Lánů

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Skvělá investice - dům na náměstí

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

náměstí Míru, Svitavy, Svitavy-město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist