Prodej obchodních prostor Pardubický kraj (100+)

Obchodní prostory ve výhodné lokalitě města Pardubický kraj mohou znamenat klíč k úspěchu. Samozřejmě se také ale může stát, že nenajdete přesně takové prostory, které hledáte. Právě proto nechejte obchodní prostory Pardubický kraj prodej na nás, neboť jsme specialisté, kteří vědí, jak vám pomoci. Získáte kvalitního a silného partnera na poli realit. Nákup obchodních prostor Pardubický kraj je přeci jen složitější otázkou, neboť nemůžete dát pouze na vlastní pocity. Jde o to, aby obchodní prostory na prodej Pardubický kraj byly i na dobrém místě, kdy budete mít zaručeno, že vám vaše obchody budou i vynášet.

Obchodní prostory Pardubický kraj prodej

Investice do obchodních prostor Pardubický kraj se dozajista vyplatí, neboť tím můžete svůj business opravdu nastartovat. Na internetovém portálu Eurobydleni.cz získáte možnost najít si prodej obchodních prostor Pardubický kraj dle svého gusta a ještě k tomu s odbornou pomoci lidí, kteří se v realitách pohybují. Získáte tak nadhled, který vám pomůže při opravdu kvalitním rozhodování. Proč zbytečně riskovat, když obchodní prostory na prodej Pardubický kraj můžete vybrat s rozmyslem a bez zbytečného risku.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj , v kategorii komerční nemovitosti Pardubický kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Pardubický kraj, pronájmy komerční nemovitost Pardubický kraj, dražby komerčních nemovitostí Pardubický kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej obchodních prostor Pardubický kraj pokud hledání vhodné nemovitosti prodej obchodních prostor Pardubický kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Pardubický kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Pardubický kraj, pronájem obchodních prostor Pardubický kraj, dražby obchodních prostor Pardubický kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej obchodních prostor Pardubický kraj ?

Chcete zpřesnit výběr prodej obchodních prostor Pardubický kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej obchodních prostor Pardubický kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodejna v centru obce

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Víska u Jevíčka

890 000 Kč
TOPlist TOPlist

Komerční objekt v centru obce

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Dětřichov

790 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej polyfunkčního domu v centru Chocně

Obchodní prostor, účel: Smíšený, lokalita: Centrum obce, pozemek: 323 m2,...

T. G. Masaryka, Choceň

3 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej obchodního prostoru 1286 m2, Pardubice Dražkovice

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce, kanceláře: 580 m2

Pardubice, Dražkovice

4 300 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, obchodní objekt, 1649 m2, Pardubice, Rosice n. L.

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1649 m2, kanceláře: 83 m2,...

Salavcova, Pardubice, Rosice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej komerčního domu v centru Jevíčka

Obchodní prostor, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, pozemek: 657...

Kostelní, Jevíčko

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Komerční objekt

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Květná

1 400 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej areálu ve Valech ( u Přelouče )

Obchodní prostor, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, pozemek: 7055...

Valy

7 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Nemovitost v centru historické obce

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Na drahách, Bystré

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Velké prodejní prostory u frekventované silnice

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Sluneční údolí, Březová nad Svitavou

2 200 000 Kč
TOPlist TOPlist

Atypická starší vila k rekonstrukci za hubičku

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Kamenná Horka, Moravská Kamenná Horka

550 000 Kč
TOPlist TOPlist

Investiční nabídka v centru města

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

náměstí Míru, Svitavy, Čtyřicet Lánů

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3603,"locality_name":"Chrudim","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3606,"locality_name":"Pardubice","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3609,"locality_name":"Svitavy","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3611,"locality_name":"\u00dast\u00ed nad Orlic\u00ed","show":"checkbox|text","parent_id":94,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist