Prodej obchodních prostor Liberecký kraj (100+)

Obchodní prostory ve výhodné lokalitě města Liberecký kraj mohou znamenat klíč k úspěchu. Samozřejmě se také ale může stát, že nenajdete přesně takové prostory, které hledáte. Právě proto nechejte obchodní prostory Liberecký kraj prodej na nás, neboť jsme specialisté, kteří vědí, jak vám pomoci. Získáte kvalitního a silného partnera na poli realit. Nákup obchodních prostor Liberecký kraj je přeci jen složitější otázkou, neboť nemůžete dát pouze na vlastní pocity. Jde o to, aby obchodní prostory na prodej Liberecký kraj byly i na dobrém místě, kdy budete mít zaručeno, že vám vaše obchody budou i vynášet.

Obchodní prostory Liberecký kraj prodej

Investice do obchodních prostor Liberecký kraj se dozajista vyplatí, neboť tím můžete svůj business opravdu nastartovat. Na internetovém portálu Eurobydleni.cz získáte možnost najít si prodej obchodních prostor Liberecký kraj dle svého gusta a ještě k tomu s odbornou pomoci lidí, kteří se v realitách pohybují. Získáte tak nadhled, který vám pomůže při opravdu kvalitním rozhodování. Proč zbytečně riskovat, když obchodní prostory na prodej Liberecký kraj můžete vybrat s rozmyslem a bez zbytečného risku.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Liberecký kraj , v kategorii komerční nemovitosti Liberecký kraj jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Liberecký kraj, pronájmy komerční nemovitost Liberecký kraj, dražby komerčních nemovitostí Liberecký kraj, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je prodej obchodních prostor Liberecký kraj pokud hledání vhodné nemovitosti prodej obchodních prostor Liberecký kraj příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Liberecký kraj na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Liberecký kraj, pronájem obchodních prostor Liberecký kraj, dražby obchodních prostor Liberecký kraj, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde prodej obchodních prostor Liberecký kraj ?

Chcete zpřesnit výběr prodej obchodních prostor Liberecký kraj zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané prodej obchodních prostor Liberecký kraj Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Prodej provozovny v OC Nisa, 12 m2, Liberec

Obchodní prostor, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce

České mládeže, Liberec, Liberec XXIII-Doubí

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, obchodní prostory, 74 m2, Rokytnice nad Jizerou

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 37 m2

Rokytnice nad Jizerou, Horní Rokytnice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, dům, 516 m2, Jablonec nad Nisou, Kokonín

Obchodní prostor, lokalita: Klidná část obce, pozemek: 1170 m2, provoz: 360 m2

Rychnovská, Jablonec nad Nisou, Kokonín

6 500 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej nebytových prostor 60 m2, ul. Palackého, Jablonec nad Nisou

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 60 m2

Palackého, Jablonec nad Nisou, Mšeno nad Nisou

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, obchodní prostory, Harrachov - Nový Svět

Obchodní prostor, pozemek: 84 m2

Harrachov, Nový Svět

980 000 Kč
TOPlist TOPlist

Dům ke komerčnímu využití v centru Nového Boru, 697m2

Obchodní prostor

Gen. Svobody, Nový Bor, Arnultovice

5 000 000 Kč
TOPlist TOPlist

Prodej, rekreační areál, 19145 m2, Smržovka

Obchodní prostor, lokalita: Samota, pozemek: 18787 m2

Smržovka

5 900 000 Kč
TOPlist TOPlist

komerční objekt s bytem a pozemky, 2365m2, Raspenava

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Fučíkova, Raspenava

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, novinový stánek, Česká Lípa

Obchodní prostor, lokalita: Sídliště

Sluneční, Česká Lípa

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej bytového domu v České Lípě, ul. Zámecká

Obchodní prostor, pozemek: 156 m2

Zámecká, Česká Lípa

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční dům 360m2, Česká Lípa, ul. Zámecká

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Zámecká, Česká Lípa

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, obchodní prostory, 550m, Nový Bor

Obchodní prostor

Prokopa Velikého, Nový Bor

5 990 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist