Volné obchodní prostory Liberec (100+)

Potřebujete volné obchodní prostory Liberec pro vaše podnikání a stále se vám nedaří žádné najít? V tom případě u nás se vám toto stát nemůže. Nabízíme obchodní prostory Liberec přesně podle vašich potřeb a především představ. Stačí si zadat hledané parametry a získáte nabídku jako ušitou přímo vám na míru. Využijte tedy skvělé možnosti a získejte obchodní prostor Liberec, díky kterému váš obchod začne opravdu vzkvétat.

Obchodní prostor Liberec

Ačkoliv se může zdát, že v současné době je v Liberci nabídek na pronájem jakýchkoliv obchodních prostor mnoho, opak je pravdou. Najít si vskutku dobré místo, není tak snadné. Dokonalé volné obchodní prostory Liberec, díky kterým byste mohli posunout své podnikání o stupeň výše, se zase tak snadno nehledají. Naštěstí ale máte na své straně odborníky, nás. Dokážeme vám pomoci s hledáním. Získejte tak obchodní prostory Liberec, které vám budou plně vyhovovat. Vyberte si opravdu takové obchodní prostory v Liberci, kde se budete cítit opravdu jako doma.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Liberec , v kategorii komerční nemovitosti Liberec jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Liberec, pronájmy komerční nemovitost Liberec, dražby komerčních nemovitostí Liberec, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je obchodní prostory Liberec pokud hledání vhodné nemovitosti obchodní prostory Liberec příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Liberec na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Liberec, pronájem obchodních prostor Liberec, dražby obchodních prostor Liberec, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde obchodní prostory Liberec ?

Chcete zpřesnit výběr obchodní prostory Liberec zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané obchodní prostory Liberec Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, Obchodní prostor, 48m2, Liberec, nám. Žižkovo

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

nám. Žižkovo, Liberec, Liberec I-Staré Město

6 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, hala 313 m2, Liberec, ul. Dožínková

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Dožínková, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

35 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

komerční objekt s bytem a pozemky, 2365m2, Raspenava

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce

Fučíkova, Raspenava

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodního prostoru v OC Globus

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, pozemek: 20 m2, kanceláře: 2 m2,...

Sousedská, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

25 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Obchod 191 m2 v novém projektu AVICENA LIBEREC

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 191 m2

Frýdlantská, Liberec, Liberec I-Staré Město

429 Kč/měs/m2
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory 75 m2, Liberec, ul.Cyrila a Metoděje

Obchodní prostor, účel: Obchod, služby, lokalita: Klidná část obce, pozemek:...

Cyrila a Metoděje, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

14 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláří s výlohou.

Obchodní prostor, obchod: 20 m2

Orlí, Liberec, Liberec III-Jeřáb

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 40 m2, Liberec, ul. Papírová

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Papírová, Liberec, Liberec II-Nové Město

9 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 40 m2, Liberec, ul. Papírová

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Papírová, Liberec, Liberec II-Nové Město

12 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodního prostoru 26,5 m2, Liberec, Rumjancevova

Obchodní prostor, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, obchod: 26 m2

Rumjancevova, Liberec, Liberec I-Staré Město

5 520 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, ordinace, 30 m2, Liberec, Lužická

Obchodní prostor, lokalita: Klidná část obce

Lužická, Liberec, Liberec I-Staré Město

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodního prostoru 350 m2,ul. Cyrila a Metoděje, Liberec-...

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce, obchod: 350 m2

Cyrila a Metoděje, Liberec, Liberec XI-Růžodol I

28 000 Kč
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3504,"locality_name":"Jablonec nad Nisou","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3505,"locality_name":"Liberec","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3608,"locality_name":"Semily","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3501,"locality_name":"\u010cesk\u00e1 L\u00edpa","show":"checkbox|text","parent_id":78,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist