Volné obchodní prostory Frýdek-Místek (100+)

Potřebujete volné obchodní prostory Frýdek-Místek pro vaše podnikání a stále se vám nedaří žádné najít? V tom případě u nás se vám toto stát nemůže. Nabízíme obchodní prostory Frýdek-Místek přesně podle vašich potřeb a především představ. Stačí si zadat hledané parametry a získáte nabídku jako ušitou přímo vám na míru. Využijte tedy skvělé možnosti a získejte obchodní prostor Frýdek-Místek, díky kterému váš obchod začne opravdu vzkvétat.

Obchodní prostor Frýdek-Místek

Ačkoliv se může zdát, že v současné době je v Frýdku Místku nabídek na pronájem jakýchkoliv obchodních prostor mnoho, opak je pravdou. Najít si vskutku dobré místo, není tak snadné. Dokonalé volné obchodní prostory Frýdek-Místek, díky kterým byste mohli posunout své podnikání o stupeň výše, se zase tak snadno nehledají. Naštěstí ale máte na své straně odborníky, nás. Dokážeme vám pomoci s hledáním. Získejte tak obchodní prostory Frýdek-Místek, které vám budou plně vyhovovat. Vyberte si opravdu takové obchodní prostory v Frýdku Místku, kde se budete cítit opravdu jako doma.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Frýdek-Místek , v kategorii komerční nemovitosti Frýdek-Místek jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Frýdek-Místek, pronájmy komerční nemovitost Frýdek-Místek, dražby komerčních nemovitostí Frýdek-Místek, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je obchodní prostory Frýdek-Místek pokud hledání vhodné nemovitosti obchodní prostory Frýdek-Místek příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Frýdek-Místek na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Frýdek-Místek, pronájem obchodních prostor Frýdek-Místek, dražby obchodních prostor Frýdek-Místek, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde obchodní prostory Frýdek-Místek ?

Chcete zpřesnit výběr obchodní prostory Frýdek-Místek zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané obchodní prostory Frýdek-Místek Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem, obchodní prostory, Frýdek - Místek

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

tř. T. G. Masaryka, Praha 4, Frýdek

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodního prostoru 47 m2 Mariánské náměstí, Jablunkov

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 47 m2

Mariánské náměstí, Jablunkov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodního prostoru 50 m2 Plk. Velebnovského, Jablunkov

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce, kanceláře: 50 m2

Plk. Velebnovského, Jablunkov

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, prodejní stánek, 30 m2, Frýdek - Místek

Obchodní prostor, lokalita: Sídliště

Československé armády, Frýdek-Místek, Místek

150 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, Komerční prostory obchodní, 60m2, Frýdek

Obchodní prostor, kanceláře: 60 m2

Frýdek-Místek, Frýdek

7 500 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčních prostor v centru města, bez kauce

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 28 m2, obchod: 28 m2

Hlavní, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant

6 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostory, 56 m2, Třinec, ul. Koperníkova

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Kopernikova, Třinec, Lyžbice

8 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčních prostor na ul. Frýdlantská, Frýdek-Místek, objekt...

Obchodní prostor, účel: Obchod, služby, lokalita: Centrum obce, pozemek: 140...

Frýdlantská, Frýdek-Místek, Místek

16 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem komerčních prostor v centru bez kauce

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce, pozemek: 22 m2, kanceláře: 22 m2,...

Hlavní, Frýdlant nad Ostravicí, Frýdlant

5 200 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Samostatně stojící komerční nemovitost, Příborská Frýdek-Místek

Obchodní prostor, lokalita: Rušná část obce, pozemek: 995 m2

Příborská, Frýdek-Místek, Chlebovice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem obchodních, výrobních či skladových prostor v obci Sviadnov,...

Obchodní prostor

K čističce, Sviadnov

36 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem, obchodní prostor, 15 m2, Frýdek - Místek

Obchodní prostor, lokalita: Centrum obce

Tržní, Frýdek-Místek, Místek

10 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"kraj","locality_id":116,"locality_name":"Jihomoravsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":35,"locality_name":"Jiho\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":51,"locality_name":"Karlovarsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":86,"locality_name":"Kr\u00e1lov\u00e9hradeck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":78,"locality_name":"Libereck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":132,"locality_name":"Moravskoslezsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"1","sub_localities":[{"type":"okres","locality_id":3801,"locality_name":"Brunt\u00e1l","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3802,"locality_name":"Fr\u00fddek-M\u00edstek","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"1"},{"type":"okres","locality_id":3803,"locality_name":"Karvin\u00e1","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3804,"locality_name":"Nov\u00fd Ji\u010d\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3806,"locality_name":"Opava","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"},{"type":"okres","locality_id":3807,"locality_name":"Ostrava-m\u011bsto","show":"checkbox|text","parent_id":132,"checked":"0"}]},{"type":"kraj","locality_id":124,"locality_name":"Olomouck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":94,"locality_name":"Pardubick\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":43,"locality_name":"Plze\u0148sk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":19,"locality_name":"Praha","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":27,"locality_name":"St\u0159edo\u010desk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":108,"locality_name":"Vyso\u010dina","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":141,"locality_name":"Zl\u00ednsk\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]},{"type":"kraj","locality_id":60,"locality_name":"\u00dasteck\u00fd","show":"text","onclick":1,"checked":"0","sub_localities":[]}]}
TOPlist TOPlist