Volné obchodní prostory Modřice (100+)

Potřebujete volné obchodní prostory Modřice pro vaše podnikání a stále se vám nedaří žádné najít? V tom případě u nás se vám toto stát nemůže. Nabízíme obchodní prostory Modřice přesně podle vašich potřeb a především představ. Stačí si zadat hledané parametry a získáte nabídku jako ušitou přímo vám na míru. Využijte tedy skvělé možnosti a získejte obchodní prostor Modřice, díky kterému váš obchod začne opravdu vzkvétat.

Obchodní prostor Modřice

Ačkoliv se může zdát, že v současné době je ve městě Modřice nabídek na pronájem jakýchkoliv obchodních prostor mnoho, opak je pravdou. Najít si vskutku dobré místo, není tak snadné. Dokonalé volné obchodní prostory Modřice, díky kterým byste mohli posunout své podnikání o stupeň výše, se zase tak snadno nehledají. Naštěstí ale máte na své straně odborníky, nás. Dokážeme vám pomoci s hledáním. Získejte tak obchodní prostory Modřice, které vám budou plně vyhovovat. Vyberte si opravdu takové obchodní prostory Modřice, kde se budete cítit opravdu jako doma.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Modřice , v kategorii komerční nemovitosti Modřice jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Modřice, pronájmy komerční nemovitost Modřice, dražby komerčních nemovitostí Modřice, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je obchodní prostory Modřice pokud hledání vhodné nemovitosti obchodní prostory Modřice příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii obchodní prostory Modřice na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej obchodních prostor Modřice, pronájem obchodních prostor Modřice, dražby obchodních prostor Modřice, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Hledat jinde obchodní prostory Modřice ?

Chcete zpřesnit výběr obchodní prostory Modřice zkuste třeba konkrétní obec nebo jiné město než je aktuálně vybrané obchodní prostory Modřice Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Pronájem obchodní jednotky 299 m2

Obchodní prostor

Modřice

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Prodej, komerční objekt, 1873 m2, Modřice, ul. Brněnská

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce, pozemek: 1873 m2

Brněnská, Modřice

9 490 000 Kč
TOPlist TOPlist

Pronájem, Obchodní prostor, 489m2, Modřice, Brněnská

Obchodní prostor, lokalita: Okraj obce

Brněnská, Modřice

48 955 Kč/měs
TOPlist TOPlist


TOPlist TOPlist