Pronájem kanceláře Praha Karlín a kancelářské prostory Praha Karlín (100+)

Většina českých měst nabízí vynikající možnosti v oblasti podnikání. Ačkoliv s tím nemusíte v plné míře souhlasit, vlastnit kanceláře či mít ve městě svou pobočku, je opravdu podstatné. Pronájem kanceláří Praha Karlín tak v naší nabídce samozřejmě nesmí chybět. Přestože se může zdát, že pronájem kancelářských prostor Praha Karlín je finančně náročný, spíše opak je pravdou. Nabízíme rozměry i lokality pro všechny zájemce, stačí si pouze vybrat.

Kanceláře k pronájmu Praha Karlín

Opravdu kvalitní nabídky v poměru cena, dostupnost a lokalita pro kancelářské prostory Praha Karlín můžete na našich stránkách najít vždy. Snažíme se našim návštěvníkům co možná nejvíce usnadnit jejich hledání, neboť je nám jasné, že čas je pro každého velmi vzácný. Proto je také pronájem kancelářských prostor Praha Karlín velice přehledně uspořádaný tak, aby se v něm dokázal zorientovat opravdu každý.

Pronájem kancelářských prostor Praha Karlín

Ať si již vyberete na našich stránkách kancelářské prostory k pronájmu Praha Karlín přímo v centru města, kde lze samozřejmě očekávat nejvyšší ceny za pronájem kanceláře Praha Karlín, nebo někde v okrajovějších částech Praha Karlín, kde jsou naopak ceny mnohem příznivější. Ovšem zde jsou zase kanceláře k pronájmu Praha Karlín hůře dostupné.

Nacházíte se v hlavní kategorii komerční nemovitosti Praha Karlín , v kategorii komerční nemovitosti Praha Karlín jsou nemovitosti rozděleny na komerční nemovitosti na prodej Praha Karlín, pronájmy komerční nemovitost Praha Karlín, dražby komerčních nemovitostí Praha Karlín, denně jsou nemovitosti pečlivě aktualizovány.

Aktuální kategorie, ve které hledáte nemovitosti je pronájem kanceláře Praha Karlín pokud hledání vhodné nemovitosti pronájem kanceláře Praha Karlín příliš široké, zkuste v rozšířeném hledání upřesnit parametry.Neopomeňte se podívat v kategorii kanceláře Praha Karlín na nemovitosti podle druhu přehledně rozdělené do kategorií:prodej kanceláře Praha Karlín, pronájem kanceláře Praha Karlín, dražby kanceláří Praha Karlín, od různých realitních kanceláří a samostatných makléřů.

Lokalita

Pokud chcete vyhledat nemovitost v konkrétní lokalitě (stát, kraj, okres či obec) a aktuální výběr lokality, který je pronájem kanceláře Praha Karlín Vám nevyhovuje vyberte si svojí nemovitosti v libovolné lokalitě :

Nabízíme vám pronájem moderních kancelářských prostor v nově...

Kancelář

Šaldova, Praha 8, Karlín

176 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem luxusních kanceláří Praha 8, Rohanské nábřeží recepce, ihned

Kancelář

Rohanské nábřeží, Praha 8, Karlín

11 800 Kč/měs
TOPlist TOPlist

kancelář P8 Karlín ulice Vítkova

Kancelář, lokalita: Klidná část obce

Vítkova, Praha 8, Karlín

3 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Podnájem kanceláří v Karlíně 300m od metra Florenc!

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Prvního pluku, Praha 8, Karlín

12 400 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře 13 m2 na metru Florenc, Praha 8-Karlín, ul....

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 13 m2

Pobřežní, Praha 8, Karlín

3 510 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře 17,5 m2 na metru Florenc, Praha 8-Karlín, ul....

Kancelář, lokalita: Centrum obce, kanceláře: 18 m2

Pobřežní, Praha 8, Karlín

4 725 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Kancelář P9-Vysočany ul Sokolovská

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Sokolovská, Praha 8, Karlín

11 174 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Kanceláře 250 - 400 m2 Praha 8 Karlín

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Sokolovská, Praha 8, Karlín

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláří 350 m2 Praha 8 Karlín

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Sokolovská, Praha 8, Karlín

Cena neuvedena
TOPlist TOPlist

Pronájem kanceláře 10-39m2, ulice Pobřežní, Praha 8 - Karlín.

Kancelář, lokalita: Centrum obce

Pobřežní, Praha 8, Karlín

3 510 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Pronájem luxusní kanceláře, 200m2, (8 místnosti) ul. U Sluncové,...

Kancelář, lokalita: Klidná část obce, kanceláře: 200 m2

U Sluncové, Praha 8, Karlín

60 000 Kč/měs
TOPlist TOPlist

Kancelářské prostory 99m2, Sokolovská, Praha 9, přímo u metra...

Kancelář, kanceláře: 99 m2

Sokolovská, Praha 8, Karlín

26 700 Kč/měs
TOPlist TOPlist

{"locality":[{"type":"okres","locality_id":"86","locality_name":"Praha 8","show":"text","checked":"1","sub_localities":[{"type":"cast_obce","locality_id":400581,"locality_name":"Bohnice","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":14133,"locality_name":"B\u0159ezin\u011bves","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400661,"locality_name":"Doln\u00ed Chabry","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400637,"locality_name":"Karl\u00edn","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"1"},{"type":"cast_obce","locality_id":400611,"locality_name":"Kobylisy","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400785,"locality_name":"Kyje","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400599,"locality_name":"\u010cimice","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"},{"type":"cast_obce","locality_id":400670,"locality_name":"\u010e\u00e1blice","show":"checkbox|text","parent_id":"86","checked":"0"}]}]}
TOPlist TOPlist